13.janvāris Naujenes pamatskolā

Atkalredzēšanās prieks pēc ziemas brīvdienām jau izbaudīts, un skolā sācies šī mācību gada kopā būšanas un kopā darbošanās otrais posms. Lai sākums būtu interesantāks, 13.janvārī sākumskolas skolēniem tika rīkota Masku balle. 1 – 4. klašu skolēni pārvērtās par princesēm, rūķiem, pirātiem, kaķiem, zaķiem… Visi neparastie varoņi pulcējās skolas aktu zālē, lai iepazītos, spēlētu spēles kopā ar Mazajām burvēm (V.Jureviča, S.Bule, R.Bistrova). Katrs skolēns bija piedomājis pie sava tēla, iejuties šajā tēlā un spēja radīt kolosālu noskaņu gan sev, gan citiem.Kā atzina balles dalībnieki – maskošanās atbrīvo un ļauj izsapņot kādu sapni, piemēram, pārvērsties par princesi, mārīti, lāci vai pat slaveno Betmenu. Domājam, ka katru bērnu atnākt uz balli ar masku mudināja arī tas, ka katrs ieguva balviņu.

Pēc Masku balles visa skola kopā sanācām sporta zālē, jo tur mūs atkal gaidīja pārsteigums – pie mums viesojās Daugavpils cirka un deju studijas “Vivat” (vadītāja un horeogrāfe Katrīna PAUKŠTA) audzēknes. Nepilnas stundas laikā elpu aizrāvuši baudījām interesantās un pārdomātās meiteņu uzstāšanās: gan akrobātiku un deju, gan ekvilibristikas pamatus ar rotējošiem hulahupa apļiem. Zālē nepārtraukti skanēja skaļi aplausi un ovācijas. Uzstāšanās noslēgumā teicām meitenēm un viņu vadītāja LIELU PALDIES!

Kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka 13. datums ne vienmēr ir tas sliktākais datums, jo jauno gadu un 2.semestri esam iesākuši interesanti. Ceram, ka arī viss mācību laiks būs raibs, piesātināts un aizraujošs!

Fotogalerija