Labo darbu nedēļa Naujenes pamatskolā

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau devīto gadu organizē „Labo darbu nedēļu”, aicinot paraudzīties apkārt un sniegt atbalstu līdzcilvēkiem, dzīvniekiem vai veikt kādu sabiedrisko darbu, kur nav nepieciešams liels finansiāls ieguldījums, vien cilvēciska vēlme ziedot savu spēku, laiku un izdomu.

Arī mūsu skolas kolektīvs jau vairākus gadus iesaistās šajā akcijā, veicot labus darbus. Šogad Labo darbu nedēļa Naujenes pamatskolā notika no 16. līdz 22. oktobrim, un tās  laikā skolēni tika aicināti atbalstīt līdzcilvēkus, darboties sabiedrības labā un vairot palīdzēšanas kultūru.

18.oktobrī 8.klases skolēnu grupa kopā ar mājturības skolotāju Zinaīdu PAULIŅU un skolas strādnieku Māri PAULIŅU devās savaldīt rudens zeltu – krāšņās kļavu lapas – ne tikai skolas teritorijā, bet arī Jezupovas Svētā Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas teritorijā. Kopā ar draudzes priekšsēdētāju Stanislavu LOCIKU mūsu skolēni grāba lapas ap baznīcu un, salikuši lielā plēvē, nesa tās uz bedri, sakārtoja puķu dobes – izrāva pārziedējušās puķes, apgrieza daudzgadīgās puķes.

Savukārt skolēnu brīvdienās skolēni kopā ar skolotāju Z.Pauliņu labo darbu nedēļas ietvaros nolēma palīdzēt tiem, kas paši par sevi parūpēties nevar – patversmes dzīvniekiem. Šīs nedēļas ietvaros gan sākumskolas, gan pamatskolas klašu skolēni savāca vecās segas, barību un dažādas citas noderīgas lietas Demenes dzīvnieku patversmei “Otrās mājas”, izgatavoja patversmes dzīvniekiem mīļmantiņas. Ar sarūpētajām dāvanām 26. oktobrī viņi apmeklēja dzīvnieku patversmi „Otrās mājas”. Šoreiz pie lielas mīlestības devas tika suņi, tā kā kaķu patversmē pagaidām nav, jo tur norit rekonstrukcija. Diemžēl laika apstākļi neļāva ar suņukiem iziet pastaigā, tomēr samīļoja  visus tur uz doto brīdi mītošos četrkājainos draugos.

Akcija ir beigusies un vienmēr ir gandarījuma sajūta pēc laba darba padarīšanas, īpaši, ja to veic visi kopā, un atliek cerēt, ka mūsu labie darbi dzīvos un turpināsies!

Paldies visiem, kas iesaistījās “Labo darbu nedēļā”, vairojot pozitīvos mirkļus gan sev, gan apkārtējiem!