Notika tradicionālā “Hofzumberg diena”

11. augustā rotveileru audzētava “Hofzumberg”, kas atrodas “Piekrastes”, Naujenes pagastā, un biedrība “Latgales reģionālais dzīvnieku mīļotāju centrs” rīkoja tradicionālo pasākumu “Hofzumberg diena 2018”. Visi suņu mīļi, neatkarīgi no suņa šķirnes, uz ikgadējiem svētkiem ieradās kopā ar četrkājainajiem mīluļiem.

Pasākums sākās ar Hofzumberg audzētavas karoga pacelšanu un audzētas īpašnieka un biedrības “Latgales reģionālais dzīvnieku mīļotāju centrs” valdes priekšsēdētāja Gunāra Hmeļņicka uzrunu klātesošiem.

Visas dienas garumā suņi un viņu saimnieki pārbaudīja gan savu veiklību, gan kucēna paklausību, bet galvenais, kopā ar saviem suņiem jautri pavadīja laiku!  Dienas laikā tika izskrietas “Bērnu trase”, kur bērni piedalījās dažādos uzdevumos kopā ar savu četrkājaino draugu,  “Pieaugušo trase”, kur saimnieks un suns varēja parādīt savas spējas gan ātrumā, gan veiklībā, gan arī gudrībā! Šogad audzētavas saimnieki ieviesa jauninājumu  – “Orientēšanās Naujenes gravā”, kur  meklējot punktus, varēja baudīt ne tikai skaisto Juzefovas parka un Naujenes gravas dabu, bet arī Daugavas loku skatus!

Pasākuma organizātori piedāvāja arī suņu saimniekiem iziet “BH eksāmenu”, kas sastāv no divām daļām – suņa paklausības pārbaude un sociālo iemaņu pārbaude.

No plkst. 16.00 līdz 17.00 biedrība “Latgales reģionālais dzīvnieku mīļotāju centrs” aicināja uz suņu audzināšanas un apmācības paraugdemonstrējumiem, kas notika Naujenes pagasta svētku ietvaros, kā arī piedāvāja iepazīties ar kanisterapijas (terapija ar suni) būtību.

Pasākums noslēdzās ar sacensību dalībnieku apbalvošanu!

Fotogalerija

Foto: no audzētas “Hofzumberg” arhīva