Pavasara un ziedu svētki Naujenes pamatskolā

Neskatoties uz to, ka 8.martā ziema laukus noklāja baltām villainēm, tomēr jūtams agrais pavasaris. Par pavasara atnākšanu liecina arī skaistie svētki – 8. marts – visas pasaules sieviešu un meiteņu svētki. Arī šogad Naujenes pamatskolas mazie un lielie zēni pārsteidza visas skolas meitenes, sagatavojot svētku koncertu. 8.marts ir ne tikai skaista tradīcija, bet tā ir ļoti īpaša diena, kurā tiek godinātas visas sievietes. Šī ir diena, kad meitenes, mammas, vecmammas, skolotājas un visas zemeslodes sievietes ir pelnījušas ziedus, mīļus apskāvienus un sirsnīgus pārsteigumus.

Koncertu ar svētku uzrunu atklāja skolas direktors Pāvels BROVKINS, kurš uzņēmās  pasākuma režisora un ideju ģeneratora lomu. Šajā dienā mūs ar savu daiļrunāšana prasmi iepriecināja 3.klases skolnieks Ž.Kozirevs, kurš noskaitīja dzejoli par pekstiņjumtu. Koncertu turpināja deju grupa “Augstu lēca, zemu krita” (mākslinieciskais vadītājs Sienāzis Vabolītis). Viņu izpildījumā redzējām fantastisku deju “Asiņainais špagats”.

Ar dzejoli – odu angļu valodā visus klātesošos priecēja 5.klases donžuāns N.Kancurovs. Jāatzīmē, ka Ņikitam tā bija pirmā nopietnā publiskā uzstāšanās, bet par godu svētkiem viņš saņēma drosmi un lasīja dzejoli par to, ka “tu mana mīla, es tavs putniņš”.

Apsveikt Naujenes pamatskolas skaistā dzimuma pārstāves bija ieradušies ķīmijas nozares maģistri, pelniem bagātie eksperimentatori un burvji Mārtiņš un Aleksandrs (ikdienā 6.klases zēni). Viņi parādīja eksperimentu “Tu mana puķe”, atklāja, kā var mainīt ziedu krāsu un pielāgoties meiteņu un sieviešu kaprīzēm.

Noskaņojuma uzlabošanai zēni šajā dienā uzstāties uzlūdza nopelniem bagāto skatuves runas mākslinieku Dimu Rožaščonoku. Viņš pārsteidza visus ar svešvārdu dzejoli “Вышел месяц из тумана” jeb par visu vairāk mīlu sevi.

Neizpalika arī Bruņinieku turnīrs, kurā ar priekšnesumu “ Briežu kāzu deja” jeb “Ieraugi, cik daiļš es esmu”, piedalījās 7. pakāpes bruņinieki Vladislavs Kuzmickis, Maksims Romanovs un Andrejs Ļipiņš (7. klases zēni).

Šogad svētkos viesojās baleta grupa “Gajanē”. Viņu izpildījumā redzējām padedē no Čaikovska baleta “Gulbju peldriņķis” (mākslinieciskais vadītājs Gulbis Baltais). Grupa izpelnījās visskaļākās ovācijas. Svētku pasākumu vadīja visiem pazīstamie un slavenie konferansjē – 8. klases skolnieks D.D.Kursišs un 9. klases skolnieks A.Trofimovs. Koncerta izskaņā katrai skolas meitenei tika uzdāvināta neļķīte. Pasākums bija izdevies! Pilns skaistu emociju, prieka un smaidu. Sirsnīgs paldies visiem tā dalībniekiem! Mūsu skolas lielie un mazie zēni ir paši labākie un uzmanīgākie, gribas pateikt viņiem par to sirsnīgu PALDIES!