4. klases izlaidums Naujenes pamatskolā

Kamēr 9. klases skolēni vēl kārto eksāmenus, Naujenes pamatskolas 4. klases audzēkņi – sākumskolas beidzēji – 27. maijā savu radinieku, draugu un skolas biedru lokā jau svinēja savu pirmo izlaidumu. Pārliecinājušies par zināšanu vērtībām, viņi noslēdz savas skolas dzīves vienu posmu. Mazajiem tas ir īpašs brīdis – vienlaikus prieks un arī nelielas bažas, kā būs rudenī spert pirmos soļus pamatskolā.

—– Bērni bija sagatavojuši interesantu koncertu: dziedāja, skaitīja dzejoļus, priecēja ar anekdotēm no skolēnu dzīves, dejoja. Skolēni, gatavojoties šim pasākumam, ne tikai cītīgi mācījās uzticētos priekšnesumus, bet arī paši izdomāja dejas, dziesmas un dzejoļus. Santa Bule iejutās horeogrāfes lomā un kopā ar deju skolotāju M. Somi iestudēja deju, savukārt Megijai Junkulei deju izdomāt un iestudēt palīdzēja mamma.

Šajā skaistajā dienā skolēnu sveica un pasniedza piemiņas dāvanas pasniedza skolas direktors Pāvels BROVKINS. Viņš 4. klases skolēniem un klases audzinātājai Ingrīdai BLEIDELEI pasniedza arī apliecinājumu par to, ka 4.kl. sākumskolā piešķirts tituls “Labākā klase 2015./2016.m.g.”. Audzēkņi tika apbalvoti arī ar dāvanu karti boulinga apmeklējumam.

Skolēni ar ziediem sveica un izteica pateicību saviem vecākiem un skolotājiem.

Sveikt 4. klasi bija ieradušies arī pārējie sākumskolas skolēni, ar kuriem pavadīti kopā visi šie četri gadi. Kuplajam sveicēju pulkam pievienojās arī sieviešu kluba “Šarms” vadītāja D.Čiževska, kura ne tikai vēlēja izdošanos garajā zināšanu ceļā, bet arī uzdāvināja katram skolēnam grāmatu “Izkrāso Naujeni!”

Skolēnus sveica viņu skolotāja Ingrīda BLEIDELE, viņu „otrā” mamma, kas palaida savus cālēnus pamatskolā gan ar prieku, gan ar skumjām.

Pēc svinīgā pasākuma bērni kopā ar vecākiem pie svētku galda kavējās atmiņās un notikumos 4 gadu garumā.

Lai veicas turpmākajās mācību gaitās – 5. klasē! Lai arī turpmākie skolas gadi ir skanīgi, aktīvi, raiti, atraktīvi un augstiem sasniegumiem bagāti!