Aizvadīta sportiska nedēļas nogale Naujenes pagastā

Sestdien, 27. aprīlī Naujenes pagastā, Locikos notika Naujenes pagasta atklātais individuālais čempionāts novusā, kā arī Naujenes pagasta kausa izcīņa brīvajā cīņā. Sacensības organizēja Naujenes pagasta pārvalde sadarbībā ar Daugavpils novada sporta skolas brīvās cīņas sekciju.

Novusa čempionāts aizritēja pozitīvā gaisotnē un par čempiona titulu cīnījās 12 dalībnieki 3 kategorijās un kopumā tika izspēlētas 11 spēļu kārtas. Sievietēm 1. vietu izcīnīja Kristīne Vasiļjeva. Kategorijā “jaunieši”, 3. vieta Artūram Baranovam ar 3 punktiem, 2. vieta Edgaram Beļusovam ar 5 punktiem, bet 1. vietu arī ar 5 punktiem, taču pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē izcīnīja Andrejs Baranovs. Iespējams visinteresantākās cīņas tika aizvadītas vīriešu jeb “pieaugušo” kategorijā, kur par 1. vietu sacentās uzreiz 3 sportisti un tikai pēdējā spēļu kārtā izšķīrās čempiona tituls. 3. vietu ar 17 punktiem ieņēma Ilmārs Strupais, 2. vieta ar 19 punktiem Raivim Kaļinkam, bet 1. vietu, tikai pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē pret Raivi izcīnīja Jānis Melders.

Paralēli norisinājās arī Naujenes pagasta kausa izcīņa brīvajā cīņā, kur piedalījās 21 novada labākais jaunais cīkstonis. Meitenēm līdz 30kg 3. vieta Sofijai Kuzmickai, 2. vieta Sņežanai Grigorjevai. Meitenēm līdz 60kg 1. vieta Anastasijai Kuzmickai. Jauniešiem līdz 45kg 3. vieta Dmitrijam Pterovam, 2. vieta Artjomam Grigorjevam, bet 1. vietu izcīnīja Deniss Romanovs. 51kg kategorijā 1. vietu ieņēma Nikita Kancurovs, kategorijā līdz 55kg 3. vieta Arturam Obarunam, 2. vieta Andrejam Jermakam. Kategorijā līdz 60kg 3. vieta Dmitrijam Motrončikam, bet 2. vieta Danilam Antonovam. Līdz 65kg 2. vieta Maksimam Batalovam, bet 1.vietu ieguva Vladislavs Kuzmickis. Kategorijā līdz 71kg 1. vieta Rinaldam Skorodihinam. Kadetiem (2002.-2004.g.dz.) līdz 80kg 1. vietu ieguva Maksims Romanovs, bet kategorijā līdz 100kg nepārspēts palika Romans Atrahimovičs.

Sacensību organizatori pateicas sportistiem par aktīvo dalību un vēl sportiskos panākumus arī turpmāk. Kā arī aicina iedzīvotājus būt aktīviem, radošiem un iesaistīties pagasta rīkotajos pasākumos.