Aizvadītas Bērnu un jauniešu sporta spēles

Spītējot laika apstākļiem, 31. jūlija vakarā Kraujas ciema stadionā norisinājās Bērnu nu jauniešu sporta spēles vecumā no 5 – 18 gadiem. Stadionā pulcējās gan bērni ar vecākiem, gan jaunieši, kā arī Kraujas ciema iedzīvotāji. Sacensību disciplīnas norisinājās 3 vecuma grupās, 5-8 gadi, 9-13 gadi un 14-18 gadi.

Sporta spēles bija individuālas un norisinājās vairākās disciplīnās, kurās dalībniekiem bija jādemonstrē savas veiklības un koordinācijas spējas – frīsbijs, lielās pleznas, maisu lēkšana, boulings, basketbola metieni, šautriņu mešana un šķēršļu josla. Disciplīnas izvērtās ļoti interesantas un cīņa par labāko trijnieku vairumā disciplīnu bija tiešām sīva.

Sacensību noslēgumā tiesneši apkopoja rezultātus, lai uzzinātu labākos un veiksmīgākos dalībniekus katrā vecuma grupā un katrā disciplīnā. Pirmo trīs vietu ieguvējiem tika pasniegtas sporta spēļu medaļas un organizatoru sagatavotie gardumi. Liels paldies aktīvajiem bērniem, jauniešiem un Kraujas ciema iedzīvotājiem par dalību un atbalstu sacensībās. Uz tikšanos nākamajās sacensībās!

 

Jaunatnes lietu speciāliste,

Linda Laizāne

Sporta pasākumu organizators,

Sandris Šedis