Aizvadīts festivāls “Latvju bērni danci veda”

Šis saulainais pavasaris Lāču pamatskolas dejotājiem izskanēja ar izcilu pasākumu – tautas deju festivālu “Latvju bērni danci veda”, kas ietver sevī bērnu pozitīvo enerģiju, dejotprieku un sirsnīgu atmosfēru. Vairāk kā 5000 Latvijas skolu dejotāju kopā ar saviem vadītājiem un skolotājiem sabrauca Daugavpilī uz  šo bērnu tautas deju festivālu, tā turpinot dejošanas tradīcijas un neaizmirstot deju soļus laika posmā starp skolēnu deju svētkiem. Festivāls “Latvju bērni danci veda” notika 26. maijā un tajā piedalījās vairāk nekā 200 deju kolektīvu no visas Latvijas un ciemiņu kolektīvs no Igaunijas.

Daugavpils novadu pārstāvēja 8 skolēnu deju kolektīvi, kuru skaitā bija divi Lāču pamatskolas deju kolektīvi. Visa mācību gada garumā tika apgūts repertuārs, kuru novada skatē novērtēja žūrija un tādejādi ieguvām iespēju piedalīties šī festivāla Lielkoncertā, kurš notika Daugavpils ledus hallē. Novada deju programmā “Roku rokā” izdejojam četras dejas. Mūsu skolas 4.-7. klašu dejotāji pierādīja , ka viņiem ir jau zināma pieredze, savukārt 1.-2. klašu dejotājiem tas bija liels pārbaudījums, jo tik daudz dejotāju un skatītāju vienkopus redzēja pirmoreiz. Visvairāk visus dalībniekus saviļņoja svētku gājiens pa Daugavpili, kur Lāču pamatskolas vārds izskanēja visskaļāk!

Paldies visiem dejotājiem par izturību, pozitīvo enerģiju, dejotprieku un sirsnīgu atmosfēru šajā karstajā pavasara dienā!

Fotogalerija

Deju skolotāja Iveta Meškovska