AIZVADĪTS NAUJENES PAGASTA KAUSS ARMVRESTLINGĀ 2021

Šā gada 9. oktobrī Locikos, Muzeja ielā 6 norisinājās Naujenes pagasta kausa izcīņa armvrestlingā. Sacensības pulcēja 15 dalībniekus no Augšdaugavas novada, Daugavpils un citiem novadiem.

Sacensības notika trīs atvērtā svara kategorijās sievietēm, junioriem un vīriem gan ar labo, gan kreiso roku. Vīru kategorijā ar kreiso roku 1. vietu izcīnīja Toms Paeglis, 2. vietu Dainis Lejiņš, bet 3. vietā ierindojās Gatis Viška. Junioriem, jeb iesācējiem ar kreiso roku 1. vieta Antonam Igoņinam, 2. vieta Jurim Grustānam un 3. vieta Sergejam Podgajskim. Sievietēm ar kreiso roku 1. vieta Jeļenai Belajevai, 2. vieta Amandai Grīnai un 3. vieta Ilonai Jevsejevai. Ar labo roku vīriem 1. vieta Gatim Viškam, 2. vieta Tomam Paeglim un 3. vieta Valtam Censonim. Junioriem ar labo roku 1. vieta Antonam Igoņinam, 2. vieta Andim Orlovskim, bet 3. vieta Jurim Grustānam. Sievietēm ar kreiso roku 1. vietu izcīnīja Amanda Grīna, 2. vieta Jeļenai Belajevai, 3. vieta Ilonai Jevsejevai.

Tāpat notika arī divi “supermači”, kur sākumā ar kreiso roku, bet pēc tam arī ar labo roku cīņā līdz trīs uzvarām stiprāko savā starpā noskaidroja Juris Grustāns un Andis Orlovskis. Ar kreiso roku diez gan pārliecinoši ar rezultātu 3:1 uzvaru izcīnīja Andis Orlovskis, cīņa ar labo roku abu sportistu starpā izvērtās ļoti sīva, sākumā Juris ieguva 2:1 vadību, taču ceturtajā cīņā Andis spēja pārvarēt pretestību un izlīdzināt rezultātu 2:2. Viss izšķīrās pēdējā raundā, kad pēc ilgas cīņas “āķos” tomēr pārāks izrādījās Juris Grustāns.

Apsveicam visus uzvarētājus ar veiksmīgajiem startiem un vēlam panākumus arī turpmāk!