Aizvadīts Naujenes pagasta kauss brīvajā cīņā

Sestdien 30. aprīlī, Locikos norisinājās tradicionālais Naujenes pagasta kauss brīvajā cīņā labākajiem Naujenes pagasta, Daugavpils, Krāslavas un citu pašvaldību jaunajiem sportistiem. Sacensības pulcēja kuplu dalībnieku skaitu, 9 svara kategorijās sacentās 46 jaunie cīkstoņi.

Svara kategorijā -30 kilogramiem 1. vietu izcīnīja R. Gončarovs, 2. vietu V. Mištovts, bet 3. vietu M. Ivanovs. Līdz 33 kilogramiem 1. vieta N. Šapkinam, 2. vieta I. Korņejevam un 3. vietu ieguva A. Gensjurs. Kategorijā -36 kilogramiem par uzvarētāju kļuva D. Nevlevs, 2. vietā G. Kirilovs un 3. vieta R. Margišvili. Svarā -39 kilogramiem 1. vietu ieguva D. Namestņikovs, 2. vietu C.Vīksne, bet 3. vietu R. Plinta. Svara kategorijā -43 kilogramiem 1. vietu izcīnīja J. Mukāns, 2. vietu F. Avdejenko, bet 3. vietu B. Borisjonoks. Līdz 47 kilogramiem 1. vieta N. Suško, 2. vieta J. Stepanovam un 3. vieta A. Vnukovam. Svarā -52 kilogramiem 1. vieta J. Šilinam. Līdz 59 kilogramiem 1. vietu ieguva D. Lukša, 2. vieta D. Stavro, 3. vietu D. Mikuckis. Un noslēdzošajā kategorijā +59 kilogramiem 1. vietu izcīnīja R. Baļčūns, 2. vieta G. Boraduļinam, bet 3. vieta K. Paņevecam.

Paldies jaunajiem sportistiem par aizvadītām aizraujošām cīņām un cīņassparu visu sacensību garumā!