Ārpusklases pasākums kopā ar skolēniem no Biķernieku pamatskolas

  1. novembrī Lāču pamatskolā notika Krievu valodas diena. Tā bija īpaša diena mūsu skolā, tāpēc ka skolēniem bija iespēja uzzināt ne tikai interesantu informāciju par krievu kultūru un tradīcijām, bet arī satikties ar 5.- 7. klašu skolēniem no Biķernieku pamatskolas ārpusklases pasākumā: “Jautrā gramatika”.

Biķernieku pamatskolēni bija uzaicināti mūsu skolā, lai piedalīties dažādos konkursos, kurus organizēja krievu valodas skolotāja Nadežda Ponleitnere. Pasākuma sākumā direktora vietniece audzināšanas jomā Jeļena Ovčiņņikova pastāstīja Biķernieku pamatskolas skolēniem par mūsu skolu. Mūsu viesi bija sirsnīgi sveicināti skolas aktu zālē, kur viņiem bija iespēja paskatīties koncertu un arī pašiem prezentēt savus talantus. Divas komandas ar lielu interesi piedalījās viktorīnās, minēja mīklas par rudeni. Skolēniem bija iespēja vienkārši apmainīties ar informāciju ar saviem vienaudžiem no citas Daugavpils novada skolas.

Pēc literārā pasākuma 5.- 7. klases skolēniem bija dažādas tēmas, lai pārrunātu tās pie uzklāta galda. Skolēni dzēra sulu ar ābolu pīrāgu.

Mēs ceram, ka atkal tiksimies janvārī kopā Biķernieku pamatskolā un skolēniem būs dažādas tēmas, par ko parunāt.

 

Lāču pamatskolas krievu valodas un literatūras skolotāja Nadežda Ponleitnere