Autobusu kustība

Naujenes pagasta autobusa kustības saraksts Daugavpils novada Naujenes pagastā maršrutā: Cirši – Naujene – Krauja – Vecstropi – Lociki – Vecstropi – Naujene – Naujenes pamatskola –Cirši vasaras periodā

Nr.p.k. Pieturvietas nosaukums 1.reiss 2.reiss
1. Cirši 6.50 16.55
2. Naujenes pamatskola 6.55 17.00
3. Cirši 7.00 17.04
4. Naujene 7.01 17.05
5. Viļuši 7.03 17.07
6. Teivāni 7.04 17.10
7. Krauja (bibliotēka) 7.05 17.12
8. Krauja (bērnu nams) 7.06 17.14
9. Vecstropi – 1 7.10 17.18
10. Vecstropi – 2 7.12 17.20
11. Stropi 7.15 17.23
12. Lociki (autopietura) 7.20 17.28
13. Stropi 7.23 17.30
14. Vecstropi – 2 7.25 17.32
15. Vecstropi – 1 7.26 17.35
16. Krauja (bērnu nams) 7.31 17.37
17. Krauja (bibliotēka) 7.33 17.42
18. Teivāni 7.37 17.43
19. Viļuši 7.40 17.44
20. Naujene (pie muzeja) 7.43 17.46
21. Naujene 7.45 17.48
22. Cirši 7.47 17.52
23. Naujenes pamatskola 7.50
24. Naujene 7.53
25. Cirši 7.55