Autobusu kustība

Naujenes pagasta autobusa kustības saraksts Daugavpils novada Naujenes pagastā maršrutā Cirši – Naujene – Krauja – Vecstropi – Lociki – Vecstropi – Naujene – Naujenes pamatskola –Cirši skolēnu brīvlaikā un sakarā ar ārkārtas situāciju valstī

 

Nr.p.k.

Pieturvietas nosaukums

1.

reiss

2.

reiss

 

1.

Cirši

6.50

16.55

2.

Naujenes pamatskola

6.55

17.00

3.

Cirši

7.00

17.04

4.

Naujene

7.01

17.05

5.

Viļuši

7.03

17.07

6.

Teivāni

7.04

17.10

7.

Krauja (bibliotēka)

7.05

17.12

8.

Krauja (bērnu nams)

7.06

17.14

9.

Vecstropi – 1

7.10

17.18

10.

Vecstropi – 2

7.12

17.20

11.

Stropi

7.15

17.23

12.

Lociki (autopietura)

7.20

17.28

13.

Stropi

7.23

17.30

14.

Vecstropi – 2

7.25

17.32

15.

Vecstropi – 1

7.26

17.35

16.

Krauja (bērnu nams)

7.31

17.37

17.

Krauja (bibliotēka)

7.33

17.42

18.

Teivāni

7.37

17.43

19.

Viļuši

7.40

17.44

20.

Naujene (pie muzeja)

7.43

17.46

21.

Naujene

7.45

17.48

22.

Cirši

7.47

17.52

23.

Naujenes pamatskola

7.50

 

24.

Naujene

7.53

 

25.

Cirši

7.55