Baltais galdauts – simbols, kas vieno

Katram ir savas 4. maija svinēšanas tradīcijas. Mēs, Lāču pamatskolas pedagogi un skolēni, katru gadu pirms Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas gadadienas, klājam galdus,  lai visiem kopā parunātu par to dienu, kad Latvija atguva savu neatkarību, lai visiem kopā a cappella nodziedātu Latvijas valsts himnu, lai pateiktu  Latvijai labus vārdus un novēlējumus. 

Šogad 3. maijā Lāču pamatskolā  no paša rīta valdīja svētku noskaņa un baltais galdauts bija kā simbols, kas vieno. Pie balti klātiem galdiem skolēni klausījās par svētku nozīmi, pateica Latvijai labus vārdus un katra klase uzdāvināja stādu skolas pagalma apzaļumošanai – zaļākai Latvijai.

Mūsu skolā jau ir savas Baltā galdauta svētku svinēšanas tradīcijas: kopīga dziedāšana, filmas noskatīšana, tautas rotaļas, galdu klāšana un kopā būšana. Bet šī pasākuma galvenais mērķis – iemācīt skolēnus, kā svinēt svētkus tieši 4. maijā kopā ar ģimeni, radiem un draugiem.

Liels prieks, ka šogad mūsu draugu pulkam piebiedrojās arī vecāki. Pirmās klases skolēna mamma Elīna iepriecināja ar savu klātbūtni, pateica skaistus un uzdāvināja skolai un zaļākai Latvijai kļavas stādu, lai šis koks augtu kopā ar pirmklasniekiem.

Lai skaistas svētku svinēšanas tradīcijas katrā skolā un katrā ģimenē!

FOTOGALERIJA

Autors Jeļena Ovčiņņikova