BĒRNU SVĒTKI? BŪS!

Hei, draudziņ, pienāc pie loga, saņem PRIEKA VAKCĪNU un uzlādējies vasarai! 1. jūnijā Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā Naujenes briedis Nūdolfs un panda Sandra no plkst. 14.00 dosies pa Naujenes pagastu skanīgajā svētku ekspresī!

Plkst. 14.00 ekspresis piestās Locikos rotaļu laukumā,

plkst. 14.30 izbrauks caur DSR,

plkst. 15.00 Vecstropos laukumā pie sociālā dienesta,

plkst. 16.30 Kraujā Meža ielas 4-6 pagalmā,

plkst. 17.00 Naujenē Vecpils ielas pagalmā.

Lai to redzētu un dzirdētu, atliek vien pienākt pie loga vai iziet uz balkona! Vecāki, vecvecāki – lūdzam Jūs palīdzēt bērniem šo notikumu redzēt. Kā arī, lūgums – speciāli šim pasākumam nepulcēties vietās, kur notiks ekspreša pieturas, kā arī nevest bērnus tuvu klāt, vislabāk palikt savos dzīvokļos pie loga vai uz balkona un drošībā. Tiem, kas ekspresi satiks esot uz ielas, lūgums – nepulcēties, nedrūzmēties, ievērot gan distancēšanos, gan visus epidemioloģiskās drošības pasākumus, kā arī lietot mutes un deguna aizsegu.

Lai svētki būtu krāšņāki, piedāvājam Jums sagaidīt ekspresi ar kādu krāsainu un pamanāmu aksesuāru – cepuri, balonu, mīksto rotaļlietu – iepriecināsim bērneļus kopā!

Informējam, ka šī notikuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no notikuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses, iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Lietus gadījumā izbraukums nenotiks, sekojiet informācijai NKC facebook lapā!

 

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

www.facebook.com/NAUJENESKC

Tālrunis uzziņām 654 74268