Bērnu žūrijas grāmatu lasījumi Naujenes pamatskolā

  1. gada 15. decembrī pie Naujenes pamatskolas 3. klases skolēniem viesojas Naujenes tautas bibliotēkas Bērnu nodaļas bibliotekāre Aiga Soldatjonoka ar jauno Bērnu žūrijas grāmatu “Lieliskā dzīve bez zoom”.

Skolēni tika iepazīstināti ar Ilzes Skrastiņas jautriem stāstiņiem par sākumskolniekiem Miku un Elzi. Šī grāmata ir par diviem pavisam parastiem Latvijas bērniem un viņu ikdienas piedzīvojumiem: draudzību, attiecībām ar ģimeni, skolotājiem, klasesbiedriem, mācībām, vaļasprieku, palaidnībām, sapņiem, neveiksmēm un panākumiem.

Nodarbības laikā bibliotekāre izlasīja dažus jautrus stāstus no grāmatas. Skolēniem patika Mika piedzīvojumi Halovīna vakarā.

Atcerējamies arī Mārtiņdienas svinēšanas tradīcijas Latvijā. Jūtam līdzi Elzai, kura sapņoja par mājdzīvnieciņu. Uzzinājām, kādus eksotiskus dzīvniekus mēdz turēt mājās cilvēki, kas ir invazīva suga un kāpēc Spānijas kailgliemezis ir bīstams. Nodarbības noslēgumā skolēni stāstīja, kā  skolā notiek “Labo darbu nedēļa”, izlasījām Elzas stāstu par labiem darbiem un iemācījāmies izteikt komplimentus viens otram.

http://naujenesbibliotekasbernunodala.blogspot.com/2022/12/bernu-zurijas-gramatu-lasijumi-naujenes.html