Brīnumu laiks Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķītis”

Ziemassvētki ir aizvadīti, jaunais gads ir sagaidīts, tagad varam kavēties atmiņās par jauki aizvadītajiem pasākumiem. Sirsnīgi un ģimeniski Ziemassvētki ir aizvadīti Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķitis”. Šie svētki tiešām apliecināja to, ka mēs esam liela draudzīga ģimene, kur katrs pielika savu roku, lai svētkos justos gandarīts par paveikto. Jau decembra sākumā sākās lielā rosība, plānojām pasākumu norisi, gādājām par dāvanām, gatavojām telpu rotājumus. Aktīvi iesaistījās bērnu vecāki ar saviem priekšlikumiem, idejām un aktīvu darbību. Mēs visi jutām Ziemassvētku gaisotni, gaidot katrs savu brīnumu.

Kad telpas piepilda piparkūku smarža un sapostas eglītes steidz ieņemt goda vietu, pie mūs  pārņem burvestību gaisotne. Šur tur ir dzirdami klusie rūķu soļi, pats drosmīgākais rūķis lielajā gaitenī sasveicinās ar bērniem, dzied skaistu Ziemassvētku dziesmu un stāsta, kā Lapzemē Ziemassvētku vecītis kārto dāvanu maisus, lai dotos ciemos pie bērniem. Arī Naujenes PII „Rūķitis” svētku zālē visas nedēļas garumā notiek dažādas burvestības. Savas burvju spējas rāda fejas, pie bērniem ciemojas gan lāči, gan vāveres un zaķi, kopā draudzīgi darbojas gan kaķi, gan peles, un, protams, visu gaidītais Ziemassvētku vecītis. Skanēja dziesmas, mazās kājiņas griežas jautros deju ritmos. Bērnu prieks un Ziemassvētku zvaniņu skaņas palīdz  Ziemassvētku vecītim atrast ceļu pie bērniem… Un kā mirdz bērnu actiņas, saņemot dāvanas!… … Pamazām dziest gaismas, mūzika un bērnu čalas apklust. Rūķi savu garo ceļojumu pa „Rūķīša” labirintiem ir izskrējuši, dāvājot visiem prieku, sirsnību un Ziemassvētku brīnumu…

Naujenes PII „Rūķītis” strādā darbinieki, kas savu darbu veic no sirds, tādēļ katri svētki ir kā  uzvedums, kas sniedz gandarījumu par labi paveikto darbu un bērnu mirdzošās acis ir tam pierādījums.

Ar Ziemassvētku un Jaunā gada laba vēlējumiem un jauniem spēkiem aicinām visus sākt ceļu Jaunajā 2019.gadā!