Gāzbetona tīģerīšu veidošanas darrrrrrrrbnīca

Neticami, bet te nu tā ir – visgaidītākā 2022. gada radošā darbnīca! 26. janvārī plkst. 18.00 Naujenes kultūras centrā amatu meistara Valda Grebeža vadībā veidosim 2022. gada simbolu – tīģerīti!

Kamēr citi radošajās darbnīcās krāso ar krāsām – mēs darbosimies ar GĀZBETONU – jā, Jūs nepārklausījāties! Tiem, kas gāzbetona darbnīcas apmeklē regulāri viss ir skaidrs, taču, ja Tevī raisās neuzticība šim materiālam – atnāc, ieraugi, uztaisi un visas Tavas šaubas tiks izkliedētas…

OBLIGĀTI piezvani mums pa tālruni 65474268, vai uzraksti uz e-pastu: naujene_kc@inbox.lv (norādi savu vārdu un kontakttālruni), lai rezervētu sev vai savam draugam vienu no pieejamajām tīģerīšu sagatavēm. Pieteikšanās līdz 24. janvārim, vietu skaits ierobežots! Naujenes kultūras centrs brīdina – gāzbetona darbnīcas rada atkarību!

SVARĪGI! Radošā darbnīca notiks “zaļajā” režīmā – apmeklēt darbnīcu varēs pieaugušie uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu un personas apliecinošu dokumentu, ņemot līdzi arī savus nepilngadīgos bērnus līdz 12 gadu vecumam bez sertifikāta, no 12 gadu vecuma ar derīgu sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu, kas veikts izglītības procesa ietvaros. Apmeklētājiem jālieto mutes un deguna aizsegs.

Informējam, ka darbnīcas laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no darbnīcas rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot darbnīcu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

www.facebook.com/NAUJENESKC

Tālrunis uzziņām 654 74268