Grupas “Dvinskas muzikanti” Lieldienu koncerts

28. martā Naujenes Kultūras centrā notika grupas “Dvinskas muzikanti” Lieldienu koncerts. Grupas dalībnieki taustiņinstrumentālists, saksofonists un vokālists Andis Ķīsis, akordeonists Valērijs Mukāns un dziesmu autors, solists, grupas menedžeris, kā arī Lociku iedzīvotājs,  Juris Ostrovskis iepriecināja un iedvesmoja skatītājus ar skanīgām un latgaliešu iemīļotām dziesmām. Uz iemīļotās grupas koncertu sanāca ne tikai Naujenes pagasta iedzīvotāji, bet ieradās arī ciemiņi no Višķiem, Aglonas, Līksnas, Rēzeknes un pat Rīgas.

—–Jāatzīmē, ka pateicoties klausītāju sirsnīgajam atbalstam mūziķiem radās ideja izdot albumu, kas arī tika izdarīts 2015. gada nogalē, albuma nosaukums “Dzymto puse”. Juris Ostrovskis vienmēr ir uzsvēris, ka galvenais viņu tiesātājs un kritiķis mūzikā ir klausītājs un skatītājs.

Pēc koncerta, saules apspīdētā bērzu birzī, jautras un pavasarīgas mūzikas pavadījumā divi enerģiski zaķi aicināja visus klātesošos piedalīties Lieldienu spēļu izlasē. Gan komandu, gan individuālās spēles galvenokārt bija saistītas ar Lieldienu simbolu – olu. Pasākuma viena no populārākajām un gaidītākajām spēlēm bija olu ripināšana dāvanu aplokā, kur bija iespēja vinnēt gan mazas, gan arī lielākas balvas.

Informāciju sagatavoja Vanda Gibovska

Fotogalerija

FOTO: Olga Kuzmina