Iesācies jaunais mācību gads Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķītis”

Pirmie svētki, kas sagaida mūs rudenī – ir „Zinību diena”. Pēc karstās un saulainās vasaras atpūtas bērni dodas uz skolām un bērnu dārziem. Šie svētki ir saistīti gan ar prieku, gan nedaudz ar skumjām,  gan ar cerībām un pārdzīvojumiem par nākotni. Katrs bērns gaida no svētkiem kaut ko īpašu: dāvanas, pārsteigumus, piedzīvojumus. Mūsu bērnu dārzā pirmajā mācību dienā bērnus apciemoja drosmīgais, bezbailīgais un jautrais Kapteinis Flints.

Kurš no mums bērnībā, iespaidojies no filmām un grāmatām, nesapņoja kļūt par satriecošu pirātu un doties ar lielu kuģi apslēpto bagātību meklējumos. Un PII „Rūķītis” bērniem tāds ceļojums ir noticis! Kopā ar azartisko Flintu viņi sportoja, dejoja, un devās meklēt apslēpto mantu. Ceļā bija daudz šķēršļu un grūtību, kurus mūsu gudrie un atjautīgie bērni pārvarēja draudzīgi, jautri un radoši. Un ceļojuma beigās – viņus gaidīja īstās bagātības.

Katru gadu īpašu uzmanību saņem tie bērni, kuri uz iestādi ir atnākuši pirmo reizi. Tādu bērnu šogad bija 31. Viņi sajuta gan prieku, gan nelielu uztraukumu, gan cerības. Kapteinis Flints apsveica bērnus un iepriecināja viņus ar nelielām dāvanām, lai pirmā diena mūsu viesmīlīgajā dārziņā paliktu atmiņā uz ilgāku laiku.

Lai mums visiem jautrs, atjautīgs,  azartisks un piedzīvojumiem bagāts gads!

 

Jūlija Ņikitina