Interaktīvā Masļeņicas pastaiga Augšdaugavas novadā

Klāt ir paši skaļākie un krāšņākie slāvu svētki – Masļeņica! No 28. februāra līdz 6. martam aicinām TEVI doties pastaigā ar ģimeni, draugiem vai vienatnē un piedzīvot Masļeņicas svētkus interaktīvi!

Dodoties pastaigā, Tev būs nepieciešams telefons ar mobilā interneta pieslēgumu. Telefonā ielādē aplikāciju “QR kodu lasītājs”, to var atrast šeit: https://ieej.lv/HuA20 , kā arī jebkuru soļu skaitīšanas aplikāciju ar kartes funkciju, piemēram, šo: https://ieej.lv/Fazv3 QR kodus atradīsi Naujenes pagastā – Lociku bērzu birzī pie Naujenes kultūras centra, Kraujā ābeļu dārzā pretī Naujenes Mūzikas un mākslas skolai, Naujenē – Juzefovas parkā.

Pavasara sagaidīšanas svētkus virtuāli sagatavoja Naujenes kultūras centra slāvu tradīciju ansamblis “Radenie”, Līksnas pagasta kultūras nama aktīvo sieviešu apvienība “Saules taka”, Nīcgales pagasta tautas nama vokālais ansamblis “Dzirkstelīte”, Naujenes kultūras centra tautas deju kolektīvs “Dveina”, Rīgas Kultūras un mākslas centra “Ritums” ģimeņu folkloras kopa “Berendejka”, kā arī JuRita miniZOO iemītnieki – zirgs Kassiopeja, kamielis Hanna un gailis Inokentijs IV.

 

Naujenes kultūras centrs,

Muzeja iela 6, Lociki

Tālrunis uzziņām 654 74268

www.facebook.com/NAUJENESKC