Izskanēja “Naujenes cālis 2016”

20. februāra pasakainais rīts Naujenes kultūras centra aktu zālē sākās ar bērnu vokālo konkursu  “Naujenes cālis-2016”. Šajā rītā konkursa mazie dalībnieki, to vecāki un skatītāji nokļuva īstā pasakā, kur ap lielo pili aug pasakains dārzs ar augļu un konfekšu kokiem, bet pašā pilī dzīvo Princese un viņas draugs Kaķis.

Pēc dalībnieku uzstāšanās kārtas numuriņu izlozes, uzstājās Naujenes kultūras centra bērnu vokālais ansamblis ”Odziņas” (vad. Tatjana Zviceviča) un bērnu vokālā konkursa “Naujenes cālis -2015” uzvarētāja Darija Petrova.

—– Katrs konkursa mazais dalībnieks droši izgāja uz skatuves  un uzstājās ar dziesmām. Savukārt žūrijas komisijai – Ingai Zeilei, Oļesjai Niķitinai un Innai Kralikai, bija diezgan grūti izlemt, kurš no cālēniem ir visskanīgākais.

Kamēr žūrija apkopoja un apsprieda konkursa rezultātus, Kaķis kopā ar Princesi ielūdza bērnus, vecākus un visus klātesošos aizrautīgā ceļojumā pasaku karaļvalstī – jautra rīta rosme, radošais vilcieniņš ar visdažādākām  aktīvām pieturām un daudzas citas spēles jautras mūzikas pavadījumā radīja  pavasarīgu noskaņojumu. Tajā pašā laikā Naujenes kultūras centra foajē notika meistara Valda Grebeža salmu putnu darināšanas darbnīca.

Pēc pārtraukuma žūrija paziņoja konkursa dalībniekus , kuri tālāk piedalīsies Daugavpils novada mazo vokālistu konkursā “Cālis-2016” 5. martā Daugavpils novada Kultūras centrā. Apsveicam mazos cālīšus – Emīliju Teivāni, Arvi Strautmali un Aleksu Jegorovu! Naujenes kultūras centrs izsaka pateicību Tatjanai Zvicevičai, par konkursa dalībnieku sagatavošanu!

Vanda Gibovska

Foto: Olga Kuzmina

galerija-izskaneja-naujenes-calis-2016