Jaunieši iepazīst profesijas NJSC pasākumā “Iespējas ir TEV apkārt!”

17.martā Naujenes jaunatnes un sporta centrā norisinājās jau par tradīciju kļuvušais karjeras izvēles pasākums jauniešiem “Iespējas ir TEV apkārt!”. Pasākuma ietvaros Naujenes jaunieši, kā arī pasākuma viesi no Maļinovas, Līksnas un Kalkūnes pagastiem neformālā gaisotnē iepazinās ar sešu mūsdienās aktuālu profesiju pārstāvjiem. Ar prieku iepazīstināsim arī Jūs ar pasākuma lektoriem:

Ārsts Maksims Petrakovs: “Labs darbs ir tas, kurš pats tevi atrod, nevis tu to meklē. Ārsti vienmēr būs pieprasīti darba tirgū, jo veselība katram cilvēkam ir prioritāte.”

Projektu vadītāja Aiga Jonele: “Īsti nav rutīnas, jo projekti nekad neatkārtojas. Projektu vadībā ir jāprot pa druskai no absolūti visa.”

Sabiedrisko attiecību speciāliste Ksenija Belova: “Dažreiz jūtos kā Cēzars, jo jāveic simts darbības vienlaicīgi, bet tieši tas padara katru darba dienu par īpašu!”

Tiesas sēžu sekretārs Ilona Sakoviča: “Pats interesantākais, kas ir manā darbā ir cilvēku novērošana, proti, kā viņi uzvedas tiesas sēdēs, kā uzvedas ārpus tām.”

Datorprogrammu testētāja Violeta Dubra: “Man ir iespēja iejusties jebkura cilvēka loma, kaut tā būtu blondīne vai vecenīte no laukiem.”

Reklāmas aģentūras vadītājs Žans Zinkevičs: “Es neesmu ieslodzīts kabinetā, pilsētā, valstī. Rāmju nepastāv – reklāmas pasaule ir bezgalīga.”

Pasākuma ietvaros katrs no lektoriem sniedza nelielu ieskatu savas profesijas aizkulisēs, savukārt, katram jaunietim tika sniegta iespēja uzdod visus interesējošos jautājumus. Jaunieši atzīst, ka pasākums ne tikai iepazīstināja viņus ar konkrēto profesiju niansēm, bet arī ļāva aizdomāties par karjeras izvēli kopumā.

 

Informāciju sagatavoja NJSC jaunatnes lietu speciāliste Anastasija Smoļakova.