Jūsu un mūsu svētki Naujenes pamatskolā

8.marts – Starptautiskā sieviešu diena. Lai arī šo svētku saknes stiepjas cīņā par vienlīdzīgām tiesībām, mūsdienās tos svin dažādos veidos – tiek cildinātas sievietes sabiedrībai nozīmīgos amatos un runāts par aktuālajiem sieviešu tiesību jautājumiem, citur uzsvars tiek likts uz sieviešu apsveikšanu ar ziediem un džentlmeniskiem žestiem. Naujenes pamatskolā tradicionāli šo dienu svinējām ar zēnu sagatavoto koncertu un pasniegtajiem ziediem visām skolas daiļā dzimuma pārstāvēm – gan lielajām, gan mazajām.

Šajā svētku dienā ilgi gaidīto pasākumu atklāja koncerna Rubiks@Kubiks ģenerāldirektors Kaspars Mukāns, kurš nodemonstrēja savu smadzeņu atjautību un roku motoriku Rubika kubika likšanā. Savukārt amatierteātris “Ziloņkaudzes lāsts” parādīja pantonīmu “Sievietes mūžu caurvij 8.marts”.

Zēni neaizmirsa ielūkoties I.Krilova fabulās un atrast šai dienai piemērotāko –  ”Pērtiķis un brilles.” Tās visas nianses mums atklāja Trešo 8. marta svētku laureāts, skatuves lauva no Dunsku arhipelāga Andrejs Pimenovs.

Šajā svētku dienā skolā viesojās Naujenes drāmas tejāteris ”Cūkausīts” ar viesizrādi “Sisidra jeb sivēns sivēnam draugs.’’  Apsveikt Naujenes pamatskolas skaistā dzimuma pārstāves bija ieradušies absolventu Dance group “Prieks – jums,  prieks  – mums”, bet slavas dziesmas no anekdošu cikla “Super Blond” izpildīja montāžas grupa “Cung-Cang”.

Koncerta noslēgumā, lai uzjundīti skatītāju izdomu, visiem par prieku izskanēja karstasinīgā kalnu iedzīvotāju tautasdziesma “Kalidam” (tulkojumā – izpirkums par 8.marta grēkiem jeb akcija – uzdāvini meitenei tulpi).

Svētku pasākumu vadīja visiem pazīstamie un slavenie konferansjē – 7. klases skolnieks Mārtiņš Vaikuls un 5. klases skolnieks Dainis Teivāns. Šajā  visas skolas lielās un mazās meitenes sveica skolas  direktors Pāvels BROVKINS, bet koncerta izskaņā katrai skolas meitenei tika uzdāvināta rozīte.

Pasākums bija izdevies! Pilns skaistu emociju, prieka un smaidu. Sirsnīgs paldies visiem tā dalībniekiem! Mūsu skolas lielie un mazie zēni ir paši labākie un uzmanīgākie, gribas pateikt viņiem par to sirsnīgu PALDIES!

Fotogalerija