Karsti aizritējis turnīrs Dvieļu volejbolā!

Saulainā un karstā vasaras dienā, Naujenes ciema pludmales volejbola laukumā, 22.jūlijā norisinājās Naujenes pagasta turnīrs ”Dvieļu volejbolā”.

Dvieļu volejbola sacensībās piedalījās Naujenes pagasta iedzīvotāji un bērni, startējot divās vecuma grupās, 5-11 gadi un 12+ gadi. Dalībnieki startēja izlozētos pāros (komandā pa 2). Komandu pāri tika izlozēti uz vietas un sadalīti ņemot vērā vecuma grupas. Pirms spēles sākuma visiem tika dota iespēja uzspēlēt spēli, lai pierastu pie komandas biedra un mēģinātu izprast metiena augstumu, spēles būtību. ”Dvieļu volejbols” jau ir iecienīts Naujenes bērniem un jauniešiem, tādēļ šogad, spēle bija vēl sīvāka un katra komanda cīnījās, lai uzvarētu, aktīvi pavadītu brīvo laiku kopā ar draugiem un ģimeni.

Vecuma grupā 5-11 gadi 1. vietu ar uzvarām visās spēlēs izcīnīja Anžejs Lapinskis un Rama Margišvili, 2. vietu, zaudējot tikai čempioniem izcīnīja Ivars Stankevičs un Nellija Aleksandroviča, bet  3. vietu pēdējā spēlē, ļoti sīvā cīņā izrāva Margarita Orlova un Aleksejs Orlovs.

Vecuma grupā 12+ 1. vieta arī ar uzvarām visas spēlēs Natālijai Stankevičai un Vladislavam Dunčenko, 2. piedzīvojot tikai vienu zaudējumu ieguva Jānis Orlovs un Jevģēnijs Orlovs,  bet 3. vietu pateicoties uzvarai savstarpējā spēlē ieņēma Violeta Lapinska un Anastasija Trofimova.

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies par aktīvo dalību sacensībās! Paldies bērniem, vecākiem, jauniešiem par aktīvo līdzdalību un palīdzību turnīra laikā.

 

 

Sporta pasākumu organizators, Sandris Šedis

Jaunatnes lietu speciāliste Linda Laizāne