Klāt atkal laiks, kad sveces aizsāk runāt …

Ir atkal laiks, kad sveces ienāk mājā –

Ar Adventi tā pirmā, otrā, trešā, ceturtā…

Ar egles smaržu, svecēm vainagā klāt ir Adventes laiks. Daudziem no mums Advente ir tas laiks, kad gaidām pienākam Ziemassvētkus. Advente ir tas laiks, kad ikviena lielā vai mazā sirsniņā iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma. Šajā laikā ir pieņemts miers un līdzsvara meklējumi sevī.

4. decembrī visa Naujenes pamatskolas saime sapulcējās kopā aktu zālē, lai uz mirkli apstātos un ieklausītos katrs savā sirsniņā un viens otrā. Sanācām kopā, lai apjaustu patiesās vērtības un novērtētu to, ka esam viens otram un pateiktu labus vārdus un uzmundrinātu. Pasniegtu viens otram mazu ikdienas prieku.

8. klases skolniece Santa BULE atgādināja mums par kluso un mīļo Ziemassvētku gaidīšanas laika sākumu.

Pirmo svecīti Adventes vainagā iededzināja skolas direktors Pāvels BROVKINS. To iededzinot viņš atgādināja, ka ir sācies ceļš pretī Ziemassvētku brīnumam un  lai tas kopā ar saviem mīļajiem ir jauks, labu domu, smaida, dvēseles miera un mīlestības pilns.

Ziemassvētku gaidīšanas laiks Naujenes tika ieskandināts ar Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas stīgu instrumentu nodaļas pedagogu  un audzēkņu koncertu. Ar aizturētu elpu mūsu skolas skolēni klausījās mūziķus, kuru izpildījumā dzirdējām P. Dambja,A.Vivaldi, K.Stamica, A.Rubinšteina un K.Davidova skaņdarbus. Mēs ar lielu prieku saņēmām šo brīnišķīgo dāvanu – koncertu. Paldies!

Adventes  vainaga sveces siltums, viedie vārdi, sirsnīgās melodijas atnesa ne tikai prieku, bet arī atgādināja, ka brīnumi notiek, ja vien katrs būsim  gatavs tiem noticēt. Tā iesākās šis rīts – mīļi, skaisti un priecīgi.

Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas laikā katru vakaru  pirms gulētiešanas pajautāsim sev: “Kuram cilvēkam es  šodien  dzīvi padarīju gaišāku?” Lai jums un mums kluss, mierpilns Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

FOTOGALERIJA