Konkurss “Sniegotie ziemas prieki – Naujenē!

Jaunais gads mūs lutina ar skaisto sniega segu, katram no mums ir iespēja izbaudīt ziemas priekus un aktīvi, veselīgi pavadīt savu brīvo laiku svaigā gaisā, pilnveidojot savus mākslinieciskos talantus. Naujenes pagastā tiek izsludināts konkurss “Sniegotie ziemas prieki – Naujenē!”

Konkursa gaitā tiks noskaidroti oriģinālākie sniega veidojumu objekti – lielākie sniegavīri, sniega mūri un sniega mājas Naujenes, Kraujas, Lociku, Vecstropu ciematos.

Konkursā piedalās Naujenes pagasta bērni un jaunieši vecumā no 11 līdz 25 gadiem (ieskaitot). Ikviens jaunietis var iesaistīties ziemas aktīvajā aktivitātē, tādejādi aktīvi, radoši pavadot savu brīvo laiku, kā arī radot patīkamu ziemas noskaņu sev un kaimiņiem.

Konkursa noteikumi:

Iesūtītajai fotogrāfijai jābūt labā kvalitātē!

Vienu fotogrāfiju iesūti līdz 15.februārim  (ieskaitot) uz e- pastu:  linda.laizane@naujene.lv  ar norādi “Sniegotie ziemas prieki – Naujenē!” ar šādu informāciju:

  • vieta, kur šī fotogrāfija tapusi, ciems;
  • datums un laiks, kad tapis sniega objekts;
  • sniegotā objekta autora vārds, uzvārds;
  • autora tālrunis;
  • sniegotā objekta nosaukums.

Visas iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas Naujenes pagasta mājaslapā www.naujene.lv

Konkursa vērtēšanas komisija 22.februārī izvērtēs dalībnieku iesūtītās bildes un noteiks oriģinālākos mākslas darbus, pievērsīs uzmanību radošumam, kā arī sniega objekta koptēla kvalitātei. Katrā ciemā pirmās vietas ieguvējs saņems balvu. Rezultāti tiks paziņoti 25.februārī sazinoties ar katru konkursa dalībnieku – personīgi. Balvas uzvarētājiem tiks atdotas individuāli.

Lai sniegots, aktīvs un radošs brīvais laiks!

Papildus informācija par konkursu un tā norisi: Naujenes pagasta pārvaldes Jaunatnes lietu speciāliste Linda Laizāne, tālr. 29826547