Labākās Naujenes pamatskolas klases dodas uz boulinga zāli

Beidzot sācies vasaras brīvlaiks! Šādi vārdi pagājušā nedēļā tika izteikti daudzās Latvijas pamatskolās un vidusskolās, kur skolēni jau saņēma liecības. Bērni ar nepacietību gaidīja brīvlaiku, kad var aizmirst par skolu un nodoties tikai vasaras priekiem. Interesanti brīvlaiks sākās Naujenes pamatskolas 4. un 9. klasei – titula “Labākā klase” ieguvējām, jo kā dāvanu skolēni saņēma dāvanu karti boulinga apmeklējumam.

—– 4. klases skolēni jaukajā atpūtā uz Daugavpils Boulinga halle Orange Bowling  devās jau 31. maijā. Kopā nu jau ar bijušo klases audzinātāju Ingrīdu BLEIDELI pastaigāja pa pilsētu un atcerējās tās vietas, kuras šo gadu laikā apmeklētas, dodoties mācību ekskursijās. 4. klases skolēniem boulinga apmeklējums bija arī sava veida starts pirms jaunās skolēna dzīves pamatskolā.

Savukārt 9. klases skolēni iespēju apmeklēt boulingu izmantoja 2. jūnijā – pēc veiksmīgi nokārtotā matemātikas eksāmena, lai arī atvilktu elpu pirms vēstures pārbaudījuma. 9. klases skolēniem un viņu klases audzinātājai Natašai SEMJNOVAI tas bija pēdējais kopīgais atpūtas pasākums. Vēl mazliet … un būs jāsaka ardievas skolai.

4. un 9.kl. skolēni uzskata, ka boulings ir laba lieta, jo to spēlējot, viņi apvienoja fiziskas aktivitātes, azartu un labi pavadītu laiku ar draugiem. Spēles laikā viņi necentās uzzināt, kurš ir labākais un trāpīgākais spēlētājs, jo šajā gadījumā uzvarēja draudzība. Kopā pavadītais laiks bija tā vērts!