Labo darbu nedēļa Naujenes pamatskolā

No 15. oktobra līdz 21. oktobrim jau desmito gadu pēc kārtas labdarības organizācija “Palīdzēsim.lv” organizēja akciju “Labo darbu nedēļa”.

Katrs no mums ik dienas spējam paveikt kādu mazu labu darbiņu, bet no šiem mazajiem veidojas jau lieli labie darbi, kas pasaulē sēj labestību un mīlestību. Tā ir nepieciešama ikvienam. Labestība  – katram nozīmē kaut ko savu. Kādam tā nozīmē nedarīt pāri vājākajam, neizsmiet to, citam – palīdzēt cilvēkiem. Saka, ka darot labu vienam cilvēkam, mēs palīdzam daudziem. Arī mūsu skolas skolēni nolēma atkal iesaistīties šīs nedēļas aktivitātēs.

16.oktobrī 6. un 7. klases skolēni kopā ar mājturības skolotāju Zinaīdu PAULIŅU, ”bruņojušies” ar grābekļiem, devās sakopt Jezupovas Svētā Pētera un Pāvila Romas katoļu baznīcas teritoriju.

Pie baznīcas strādniekus sagaidīja Jezupovas draudzes priekšsēdētāja Stanislava LOCIKA, kura ierādīja veicamos darbus. Baznīcas teritorijā skolēni grāba lapas un nesa tās aiz žoga uz lapu kaudzi, apgrieza pārziedējušās vasaras puķes un sakārtoja puķu dobes. Rudens siltā saule visus priecēja un tāpēc bērni darbu ne tikai darīja, bet ar izbaudīja, bijām kopā ne vairs kā skolēni skolas solos ar skolas ikdienu, bet kā ļoti labi draugi. Tā bija ļoti  pozitīva diena. Visi bija labā garastāvoklī, darboties griboši un jautri, jo, darot kopā, var izdarīt vairāk labo darbu!

Ticam, ka ikkatrā no mums ir bezgalīgi daudz labestības un ar to vajag dalīties. Labestība ir mūsu sirdīs, mūsu acīs, smaidā, mūsu darbos, labestība mūsu sirsnīgajā sveicienā. Ceram, ka draudzes cilvēki, dodoties uz dievkalpojumu, arī atzinīgi novērtēs mūsu skolēnu labo darbu.

Paldies Naujenes pagasta pārvaldei par transportu!

Fotogalerija