LATVIJAS ČEMPIONI ARMVRESTLINGĀ

Sestdien, 20. augustā Rīgā, Braslas ielā 16, pēc divu gadu pauzes tika aizvadīts šī gada Latvijas čempionāts armvrestlingā. Sacensības pulcēja vairāk kā 50 sportistus no visas Latvijas, cīņas notika vairākās kategorijās junioriem, sievietēm, veterāniem un vīriem. Jāpiebilst, ka Latvijas čempionātā nav amatieru un iesācēju kategoriju, kas nozīmē, ka sacenšas tikai labākie “pro” sportisti.

Naujenes pagasta komandu sacensībās pārstāvēja Sandri Šedis un Antons Igoņins. Sandris startēja vīru kategorijā +100kg, bet Antons kategorijā vīriem līdz 70kg.

Sacensības tika sāktas ar vieglākajām kategorijām, kur Antons demonstrēja izcilas ātruma un spēka īpašības viegli pieveicot savus pretiniekus gan kvalifikācijas cīņās, gan vēlāk finālā ar kreiso un ar labo roku, tādējādi izcīnot savus pirmos čempiona titulus kategorijā -70 kg. Sandris tādā pašā stilā, viegli un pārliecinoši izcīnīja uzvaru ar abām rokām smagsvariem +100 kg kļūstot par 7 kārtēju Latvijas čempionu. Pēc pamata sacensībām tika noskaidroti arī uzvarētāji absolūtajā kategorijā. Antons Igoņins demonstrēja atzīstamu sniegumu vieglā svara sportistam, izcīnot vienu uzvaru. Sandris Šedis, būdams vadošais sporta veida pārstāvis Latvijā, arī šeit viegli tika galā ar saviem pretiniekiem gan ar kreiso, gan ar labo roku un kļuva arī par absolūto čempionu!

Paldies visiem sportistiem par izrādīto cīņas sparu, kā arī paldies organizatoriem par labi noorganizētām sacensībām, bija patīkami pēc ilgāka pārtraukuma atkal atgriezties Latvijas čempionāta atmosfērā!