Mainīts autobusu kustības maršruts vasaras periodā

Ar 2015.gada 1.jūniju vasaras periodā mainās Naujenes pagasta pārvaldes autobusa kustības saraksts Daugavpils novada Naujenes pagastā maršrutā: Cirši – Naujene – Krauja – Vecstropi – Lociki – Vecstropi – Naujene – Naujenes pamatskola –Cirši 

Maršrutā: Krauja – Naujene – Naujenes pamatskola – Sandariški – Židina – Naujenes pamatskola – Naujene – Krauja – Vecstropi – Lociki – Krauja – Maļinova-Krauja autobuss vasaras periodā nekursēs 

—– 

Nr.p.k.

Pieturvietas nosaukums

1.

reiss

2.

reiss

 

1.

Cirši

6.50

16.55

2.

Naujenes pamatskola

6.55

17.00

3.

Cirši

7.00

17.04

4.

Naujene

7.01

17.05

5.

Viļuši

7.03

17.07

6.

Teivāni

7.04

17.10

7.

Naujenes BJC (Krauja)

7.05

17.12

8.

Naujenes bērnu nams

7.06

17.14

9.

Vecstropi – 1

7.10

17.18

10.

Vecstropi – 2

7.12

17.20

11.

Stropi

7.15

17.23

12.

Lociki (autopietura)

7.20

17.28

13.

Stropi

7.23

17.30

14.

Vecstropi – 2

7.25

17.32

15.

Vecstropi – 1

7.26

17.35

16.

Naujenes bērnu nams

7.31

17.37

17.

Naujenes BJC (Krauja)

7.33

17.42

18.

Teivāni

7.37

17.43

19.

Viļuši

7.40

17.44

20.

Naujene (pie muzeja)

7.43

17.46

21.

Naujenes ciems

7.45

17.48

22.

Cirši

7.47

17.52

23.

Naujenes pamatskola

7.50

 

24.

Cirši

7.52