Māmiņdiena Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē

Māmulīt, saņem nu atkal šo dienu,

Lielu un jauku-gadā tik vienu,

Saņem ziediņus, kurus tev nesam,

Nākam ar sveicieniem tādi kā esam.

No 3. maija līdz 10.maijam  mazie Naujenes pirmsskolas izglītības iestades audzekņi sveica savas māmiņas ar skaistiem dzejoļiem, pašu darinātu papīra ziedem un skanīgiem koncertiem. Bērnudārzā bija jaušama māmiņdienas tuvošanās ikkatrā vietā – pavasara ziedi, apsveikuma vārdi māmiņām un bērnudārza audzēkņu darinājumi.

—– Naujenes pirmsskolas izglītības iestādē audzēkņu māmiņas pirmo koncertu baudīja jau otrdien – 3. maijā. „Rūķīšu” grupas bērni māmiņām skaitīja dzejoļus, dziedāja dziesmas un dejoja dejas un koncerta noslēgumā bērni māmiņas sveica ar pašu gatavotām papīra puķēm un aicināja māmiņas pievienoties kopīgās rotaļās. „Taurenīšu” grupas bērni sagatāvoja priekšnesumu „Nāmiņš”, kurā uzstājas kā īstie aktieri! Jautrie „Mārītes” un „Pienenītes” grupas bērni meklēja Saulīti. Un izradas, ka mūsu māmiņas ir kā saulītes, kuras silda un mīl savus bērnus! Čaklā „Zivtiņas” grupa izpildīja priekšnesumu „Pasaka par pelēnu”.Gan trīsgadīgie, gan piecgadīgie,  – visi dziedāja un dejoja no sirds, lai iepriecinātu savas māminas. Kas gan var būt labāks par smaidu māmiņas sejā un prieku acīs!

Visi klātesošie varēja vērot bērnu izaugsmi-mazo bērnu nerātnības un jau lielāko bērnu spējas, patstāvību, attīstību, atraktivitāti un drosmi  demonstrēt priekšnesumus. Cik droši bērni ņem mikrofonu, dzied, dejo un deklamē!

 Mūsu sveicieni un paldies visām māmiņām par visu: par asaru uz vaiga, ko dienas steigā nepamanām, par bēdu, kuru māmiņas prot klusi salocīt, par gaišu smaidu, kurš tiek dienām apkārt vīts!

http://naujene.lv/galerija-mates-diena