Māmiņdienas koncerts Naujenes pamatskolā

Jaukajā laikā, kad mostas un zied daba, mēs svinam Mātes dienu. Tā nāk ar pirmajiem ziediem, un mēs sakām paldies māmiņām par visu – par asaru uz vaiga, ko dienas steigā nepamanām, par bēdu, kuru māmiņas prot klusi salocīt, par gaišu smaidu, kurš tiek dienām apkārt vīts! Mātes dienas atzīmēšanai Naujenes pamatskolas skolēni gatavojās ļoti rūpīgi un ar milzīgu entuziasmu.

Svarīgākās dzīves atziņas kā sargājamas ziedu krellītes savēra mūsu skolas skolēni un pedagogi: vokālais ansamblis “Spurgaliņas”, 2.-6.kl. koris, soliste Santa BULE, duets Santa BULE un Oļesja FEDJAŠA (skolotāja Līvija KOROĻKOVA), 1.-2.kl., 3.-4.klases tautas deju grupa (vadītāja Anita SMANE), skolas Skaļās lasīšanas sacensību  uzvarētāja Inna IVANOVA, daiļlasītāja Oļesja FEDJAŠA.

Visu koncertu zālē valdīja tāda ar aci neredzama saite tie, kas zālē, vēroja un klusībā lepojās ar tiem, kas uzstājas. Savukārt gan mazie, gan lielie “mākslinieki” ar acīm centās atrast zālē savējos. Šajā brīdī dejai, dziesmiņai vai dzejolim veidojās pievienotā vērtība mīlestība, iespējams tāpēc koncerts izdevās tik saviļņojošs un sirsnīgs. Koncertā izskanēja mīļums, sirsnība un laba novēlējumi visjaukākajam cilvēkam uz pasaules. Šis koncerts bija kā pateicība visām māmiņām un vecmāmiņām par auklējumu, par negulētajām naktīm, par visām ne ar ko neapmaksājamām rūpēm, par nenogurstošo gādību!

„Par to mīļumu,

Kas tev māmiņ, acīs smejas,

Lai tev šodien visi ziedi,

Kas aug dārzos, pļavās, lejās,

Klāt vēl mana sirsniņa,

Un vēl salda bučiņa!”

Skanot maigai melodijai koncerta noslēgumā katrs skolēns apsveica savas māmiņas un vecmāmiņas, skolotājas samīļoja un novēlēja labus vārdus.

Novēlam arī turpmāk laimi, mīļumu un gaišu smaidu ik dienas savām māmiņām un vecmāmiņām!

Fotogalerija