Naujenē notika Dvieļu volejbols

Naujenē, 2.jūlijā norisinājās turnīrs “Dvieļu volejbols”.

Dvieļu volejbola sacensības norisinājās bērniem un jauniešiem vecumā no 6 – 25 gadiem pēc vienkāršotiem noteikumiem: spēle ilga vienu setu līdz 11 punktiem, vai kamēr kāda no komandām ieguvusi divu punktu pārsvaru. Komandu pāri tika izlozēti uz vietas un sadalīti pāros ņemot vērā vecuma grupas 6-11 un 12-25 gadi. Pirms spēles sākuma visiem tika dota iespēja uzspēlēt spēli, lai pierastu pie komandas biedra un saprastu kā tad īsti dvieļu volejbols jāspēlē. Spēles izvērtās ļoti interesantas un sīvas.

Vecuma grupā 6-11 gadi 1. vietu ar uzvarām visās spēlēs izcīnīja Rada Margišvili/Timurs Lapkovskis, 2. vietu ieguva Rama Margišvili/Timurs Ruļovs, bet 3. vieta Amēlijai Lapinskai/Ivaram Stankevičam. Vecuma grupā 12-25 gadi 1. vieta Antonam Trofimovam/Andželai Trofimovai, 2. vieta Artjomam Vansovičam/Natālijai Stankevičai, bet 3. vietu ieņēma Anastasija Trofimova/Dmitrijs Stankevičs.

Apsveicam uzvarētājus un pateicamies par aktīvo dalību sacensībās! Paldies jauniešiem par aktīvo līdzdalību un palīdzību turnīra laikā.

 

Informāciju sagatavoja Jaunatnes lietu speciāliste,

Linda Laizāne un

Sporta pasākumu organizators,

Sandris Šedis!