Naujenes ciemā norisinājās foto orientēšanās sacensības

Saulainā 15. jūlija pēcpusdienā Naujenē norisinājās foto orientēšanās sacensības Naujenes ciema bērniem un jauniešiem. Orientēšanās iekļāva zīmīgākās Naujenes vietas – ciema centru, muzeju, sporta stadionu un Juzefovas parku. Sacensības notika komandās pa 2 gan zēniem, gan meitenēm.

Sākumā visiem dalībniekiem tika izdalītas lapas ar fotogrāfijām no objektiem, kas jāatrod, katrā objektā bija kāda frāze, no kurām trases beigās jāsaliek loģiski pareizs teikums. Maršrutu jauniešiem vajadzēja izplānot pašiem, vairums sāka ar tuvākajiem punktiem un tad devās skrējienā uz parku pēc atlikušajiem kontrolpunktiem.

Sacensības izvērtās ļoti sīvas un interesantas, un kontrolpunktus nemaz nebija tik viegli atrast, jo ir vairākas vietas, kuras izskatās līdzīgi, tāpēc jauniešiem bija uzmanīgi jāizpēta katrs akmens un koks, vai tur nav paslēpties kontrolpunkts. Noslēgumā ātrākās un veiksmīgākās komandas tika apbalvotas ar medaļām un organizatoru sagatavotām balvām. Paldies visiem, kas piedalījās un uz drīzu tikšanos!

Naujenes pagasta sporta
pasākumu organizators,
Sandris Šedis!