Naujenes jaunatnes komanda izcīnīja piekto vietu ziemas sporta spēlēs

Naujenes jaunatnes sporta centrs kopā ar Kalupes sporta darba organizatoru Aleksandru Vabiščeviču un Daugavpils novada Izglītības pārvaldes jaunatnes daļu 8. reizi organizēja Daugavpils novada jaunatnes ziemas sporta spēles.

Naujenes jaunatnes komanda godam pārstāvēja pagasta godu, 15 komandu konkurencē naujenieši ieņēma piekto vietu, pavisam nedaudz atpaliekot no goda pjedestāla. Naujenes pagastu pārstāvēja Diāna Sidorova, Žanete Bule, Santa Strautmale, Tatjana Hazrjatova, Romans Atrahimovičs, Iļja Orlovs, Raivis Vaikuls un Pāvels Zagorskis, tāpat sacensības palīdzēja organizēt divi NJSC brīvprātīgie – Vladlens Kokins un Ēriks Bogdans.

Sacensības norisinājās astoņos sporta veidos, divos no tiem Naujenes komanda izrādījās veiklākā. “Jautrajā bobslejā” Naujenes komanda, sastāvā: Romans Atrahimovičs, Pāvels Zagorskis, Raivis Vaikuls, Žanete Bule uzrādīja labāko laiku un bobu – vannu, līdz finišam nogādāja visātrāk un ieņēma pirmo vietu. Tāpat par labākajiem naujenieši kļuva šorttreka stafetē, komandas sastāvā: Tatjana Hazrjatova, Santa Strautmale, Pāvels Zagorskis un Romans Atrahimovičs. Tomēr pārējos sporta veidos vecās sliktāk un par augstākām vietām liedza pacīnīties slēpošanas stafete, kur tika izcīnīta vien 13. vieta.

Kā atzīmēja sacensību galvenais organizators un tiesnesis Edgars Kucins, sacensības noritēja godam un neskatoties uz auksto laiku, katra komanda nostartēja savu iespēju robežās. Citējot Olimpisko spēļu aizsācēju Pjēru de Kubertēnu: “Spēlēs galvenais nav uzvarēt, galvenais ir piedalīties.. Svarīgi ir nevis pārspēt citus, bet labi cīnīties!” Tiekamies visi jau vasaras jaunatnes spēlēs!