Naujenes jaunie mūziķi Maļinovas pagasta SN

Saulainā 1.jūnija dienā Naujenes Mūzikas un mākslas skola viesojās Maļinovas pagasta Saieta namā, kur notika pasākums veltīts Starptautiskai bērnu aizsardzības dienai ‘’Vasariņu sveicienām’’. Šajā pasākumā uzstājās Maļinovas pagasta SN vokālais ansamblis ‘’Avenes’’, Naujenes Mūzikas un mākslas skola, soliste Alina Prokofjeva ar ģitāru un bērnu vokālais ansamblis ‘’Karagodi’’ no Daugavpils.

Naujenes Mūzikas un mākslas skolas vārdu šajā pasākumā pārstāvēja jaunie talantīgie mūziķi, akordeonisti Alise Gāga, Martins Livdanskis, Arina Mikulāne (ped. Giršs Kagans), kā arī jautrie un skanīgie priekšnesumi nebūtu izskanējuši bez  pedagogiem  Nikolaja Sļusara(vijole),  un Girša Kagana (akordeons), kuri atskaņoja skaņdarbus gan solo izpildījumā, gan arī kopā ar pedagogiem ansamblī.

Paldies Maļinovas pagasta Saieta namam par uzaicinājumu un iespēju būtu kopā šajā dienā un priecēt mūsu novada iedzīvotājus ar Naujenes Mūzikas un mākslas skolas akordeonistu uzstāšanos. Pateicamies arī pedagogiem par kopā muzicēšanu ar mūsu skolas mazajām zvaigznītēm!