Naujenes komanda izcīna uzvaru Daugavpils novada čempionātā vieglatlētikā

Nedēļas nogalē 26. maijā, Višķos notika Daugavpils novada atklātais čempionāts vieglatlētikā, sacensībās piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku no Naujenes, Līksnas, Višķiem, Kalupes, Lauceses, Sventes, kā arī sportisti no kaimiņu novadiem un pilsētām – Daugavpils novada, Daugavpils pilsētas, Krāslavas, Preiļiem un Ilūkstes. Naujenes komandu sacensībās pārstāvēja 10 sportisti.

Sacensības atklāja lodes grūdēji, kur labākie izrādījās tieši Naujenes sportisti, 1. vietu ar rezultātu 11,35m izcīnīja Sandris Šedis, 2. vieta Raivim Vaikulam ar rezultātu 9,97m, bet 3. vieta Normundam Nešporam no Kalupes – 9,83m. Juris Svoks ierindojās 7. vietā ar rezultātu 9,39m. 100 m sievietēm 2. vietu ieguva Olga Ignatjeva ar rezultātu 13,2s tikai par 1 sekundes simtdaļu piekāpjoties Nikolai Djubinai no Preiļiem, 3. vieta Samantai Krumpānei no Krāslavas. 100 m vīriešiem vērtīgus punktus kopvērtējumā ieguva Romans Atrahimovičs, kurš pagastu ieskaitē ieguva 4. vietu. 800 m vīriešiem 2. vietu pagastu konkurencē ieguva Sergejs Ešenvalds, bet 1500 m sievietēm 3. vieta starp pagastiem Ērikai Karņickai. 3000 m vīriešiem 3. vietu ieguva Andrejs Lipiņš, 2. vieta vēl vienam Naujenes pārstāvim Arnim Kaļiņinam ar rezultātu 11:03,4s, bet 1. vieta sportistam no Kalupes Marekam Meženikam. Tāllēkšanā sievietēm 2. vieta Jūlijai Ignatjevai ar rezultātu 5,13m, 1. vietu izcīnīja Veronika Okmane no Daugavpils pilsētas, bet 3. palika Katrīna Ļaksa no Krāslavas. Tāllēkšanā vīriešiem Sergejs Ešenvalds ierindojās 6. vietā pagastu vērtējumā. Bet vēl vienu dubultuzvaru, šoreiz trīssoļlekšanā, Naujenei izcīnīja māsas Ignatjevas. Jūlija Ignatjeva ieguva 2. vietu ar rezultātu 11,15m, 3. vietā palika Darija Steparova no Daugavpils NSS, bet uzvaras laurus plūca Olga Ignatjeva ar rezultātu 11,80m. Lodes grūšanā dāmām 3. vietu un vērtīgus punktus komandu ieskatē Naujenei ieguva Ērika Karņicka. Šķēpa mešanā vīriešiem Naujeni pārstāvēja uzreiz četri sportisti, Sandris Šedis finišēja 7. vietā, bet Andrejs Lipiņš, Raivis Vaikuls un Juris Svoks ierindojās attiecīgi ceturtajā, trešajā un otrajā vietā iegūstot vērtīgus punktus komandu kopvērtējumā, 1. vietu šķēpmešanā izcīnīja Pāvels Pancerenko no Lauceses. Kā pēdējā individuālā disciplīna startēja augstlēkšana, kurs Romans Atrahimovičs ierindojās 4. vietā pagastu vērtējumā. Sacensību “saldais ēdiens” bija Mazā jauktā zviedru stafete, kur sportistiem jāveic 100, 200, 300 un 400m distances, Naujenes stafetes komandu veidoja Olga un Jūlija Ignatjevas, Romans Atrahimovičs un Raivis Vaikuls. Sacensības izvērtās interesantas, sākumā māsas Ignatjevas ieguva 20m pārsvaru Naujenei, taču mūsu puiši beigās nespēja noturēt tempu un rezultātā finišēja 3. vietā palaižot sev priekšā Kalupes un Sventes komandas. Tas gan neliedza izcīnīt uzvaru pagastu komandu kopvērtējumā. Kopumā 6. vietā ierindojās Līksna, 5. vieta Laucese, 4. vieta Višķiem, 3. vieta Sventei, 2. vieta Kalupei, bet 1. vietu ar 10 punktu pārsvaru izcīnīja Naujenes pagasta komanda.

Naujenes pagasta pārvalde izsaka pateicību Arnim Kaļiņinam, Olgai Ignatjevai, Jūlijai Ignatjevai, Romanam Atrahimovičam, Sergejam Ešenvaldam, Sandrim Šedim, Ērikai Karņickai, Raivim Vaikulam, Jurim Danielam Svokam un Andrejam Lipiņam, par uzrādītiem labiem rezultātiem, neatlaidību un cīņassapru, kā arī novēl augstus sportiskos panākumus arī turpmāk!