Naujenes komandai 3. vieta novada futbola čempionātā

Ceturtdien, 21. jūlijā Višķu stadionā notika noslēdzošās Augšdaugavas novada futbola čempionāta spēles. Šogad čempionātā piedalījās piecas komandas no Kalupes, Naujenes, Skrudalienas, Ambeļiem un Kalkūniem.

Visas komandas katra ar katru izspēlēja divu apļu turnīru, kopā aizvadot astoņas spēles. Līdz spēļu pēdējai kārtai principā jau bija skaidrs turnīra uzvarētājs un sīvākā cīņa notika par trešo vietu starp Ambeļu un Naujenes komandām. Abām komandām bija vienāds punktu skaits, taču labāka vārtu attiecība bija tieši Ambeļu pagasta komandai, kas tad pagaidām tieši viņiem deva trešo vietu. Lai Naujene izcīnītu bronzas godalgas Ambeļiem bija jāzaudē abas spēles pret Kalupi un Skrudalienu, bet Naujenei bija obligāti jāizcīna vismaz viens punkts pret Skrudalienu. Beigās viss izvērtās tieši tā kā plānots, Ambeļu pagasta komanda piedzīvoja divus zaudējumus, bet Naujene pēdējā spēlē uzvarēja Skrudalienu ar rezultātu 6:1, tādējādi pēc 4 gadu pārtraukuma izcīnot medaļas novada čempionātā, otrajā vietā ierindojās Skrudaliena, bet par čempioniem atkal kļuva Kalupes pagasta komanda!

Paldies organizatoriem un tiesnešiem par aizvadītu interesantu turnīru visa mēneša garumā, liels paldies komandas spēlētājiem par pašatdevi un neatlaidīgu cīņu pat šķietami bezcerīgās situācijās!

 

Sporta darba organizators,

Sandris Šedis!