Naujenes Kultūras centrā aktīvi sagaidīja jauno mācību gadu

Ir palikuši vien daži mirkļi, kad vēl var tā pa īstam izbaudīt vasaru. Nu jau pavisam drīz sāksies skolas gaitas un ieliņas tiks pārpildītas ar braši soļojošiem skolēniem ar savām skolas somām. Bet kamēr saulīte vēl spīd – Naujenes Kultūras centrā bērni ķēra pēdējos saules starus un atvadījās no vasaras aktīvi darbojoties.

30.augusta pēcpusdienā Naujenes Kultūras centrā notika bērnu un jauniešu vasaras noslēguma pasākums “Ne īsti neīstas stafetes”, kad vienā draudzīgā komandā bērni pildīja dažādus uzdevumus.

Kopā bija iespējams piedalīties piecās “disciplīnās”. Katrā “disciplīnā” bērniem vajadzēja pierādīt ne tik ļoti savu ātrumu, bet gan izveicību, koncentrēšanās spējas un precizitāti.

“Disciplīnas” bija dažādas, vajadzēja darboties gan ar sporta riņķi, gan pārnēsāt ūdeni ar švammes palīdzību, kā arī bija iespēja piedalīties tik ļoti populārajā olu mešanas čempionātā, kas bērniem patika visvairāk. Vai Jūs zinājāt, ka pasaules rekordam olu mešanā, metot svaigu olu un to nesasitot, attālums starp abiem spēlētājiem ir 71,2 metri? Viennozīmīgi var teikt, ka trenējoties arī mūsu bērni varētu droši “pārsist” pasaules rekordu.

Esiet aktīvi, radoši un varoši un atcerieties, ka dzīve ir tieši tik interesanta, cik paši mēs to vēlamies!

 

Informāciju sagatavoja Aiga Krute