Naujenes kultūras centrā noritēja Jaungada pasākums senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

18. janvārī Naujenes kultūras centrā notika Jaungada pasākums senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām “Jaungada ciemiņš”. Ikvienam pasākuma viesim un dalībniekam bija iespēja piedalīties karaoke spēlē, saņemt  jaungada novēlējumus un lustīgi izdejoties ballē.

—–Pasākumu vadīja Zita Nitiša, kura iejutās kultūras centra saimnieces lomā.  Nezināmu iemeslu dēļ, viņai ik pa laikam pazuda te mape ar scenāriju, te auskari, te karaoke ierīce. Šo dīvaino parādību iemesls izrādījās mājas gariņš, kuru attēloja Vanda Gibovska. Sadraudzējoties savā starpā, mājas gariņš atgriež saimniecei visas pazaudētās mantas un palīdz novadīt pasākumu.

Pasākuma programma bija bagāta ar priekšnesumiem. Uzstājās Naujenes kultūras centra senioru vokālais ansamblis “Dzeipurs” (vadītāja Zita Nitiša), Naujenes Dienas centra deju kolektīvs “Smaids”( vadītājs Dmitrijs Morderers). Uz pasākumu kuplā skaitā un ar vairākiem deju priekšnesumiem ieradās ciemiņi no Indras –  senioru deju kolektīvs “Labvakar” (vadītāja Ilona Kanķizere). Naujenes Dienas centra teātra studija Veras Hramņikovas vadībā  skatītāju uzmanībai piedāvāja pikantu un ironisku miniatūru par iepazīšanās klubu, tā personāžiem un problēmām. Pasākums neizpalika arī bez solistiem – skanīgi spēlējot bajānu, Lociku iedzīvotājs Viktors Vaļkovskis visus priecēja ar skaistām dziesmām.  Laba vēlējumus jaunajā gadā seniori saņēma no Daugavpils novada sociālā dienesta vadītājas Annas Jegorovas un Naujenes pagasta pārvaldes vadītājas Ināras Miglānes.

Informāciju sagatavoja

Naujenes kultūras centra

pasākumu organizatore

Vanda Gibovska