NAUJENES KULTŪRAS CENTRS AICINA UZ JAUNGADA EGLĪTI BĒRNIEM

Uzmanību visiem mazajiem un viņu vecākiem – 28. decembrī plkst. 15.00 Naujenes kultūras centrā Rēzeknes teātris ”Joriks” aicina bērnus kopā ar vecākiem apmeklēt īpaši Ziemassvētkiem iestudētu lugu “Reiz Ziemassvētkos”, kas uzburs skaisto svētku sajūtu mazākajiem skatītājiem un dos iespēju ļauties Ziemassvētku brīnumam, kā arī ļaus nodoties svētku priekam jautrās un aizraujošās rotaļās ar Ziemassvētku vecīti un viņa palīgiem.

Pievērsiet uzmanību – ieejas “maksa” ballē ir ziedojums mūsu mazākajiem draugiem, labdarības akcijas “Palīdzi draugam ķepainim” ietvaros.

Vairāk informācijas šeit: https://www.augsdaugavasnovads.lv/novads/aktualitates/jaunumi/labdaribas-akcija-palidzi-draugam-kepainim/

Pēc pasākuma Naujenes pagastā deklarētie bērni, kuri neapmeklē bērnudārzu, vecumā līdz 6 gadiem (ieskaitot), varēs saņemt saldumu paciņu! Ja kaut kādu iemeslu dēļ saldumu paciņu nebūs iespējams izņemt 28. decembrī, to varēs izdarīt līdz 13. janvārim (ieskaitot) Naujenes kultūras centrā (Muzeja iela 6, Lociki), darba dienās līdz plkst. 17.00, ja citā laikā, lūgums zvanīt pa tālruni 65474268.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268