Naujenes MMS pūtēju orķestris piedalījās starptautiskā projektā

No šī gada 11. – 21. augustam Naujenes Mūzikas un mākslas skolas pūtēju orķestra dalībnieki piedalījās Starptautiskajā projektā “Jauniešu pūtēju orķestris WERSALINKA”. Projektā piedalījās dalībnieki no Polijas, Latvijas un Igaunijas, un šī projekta ietvaros tika organizēti koncerti visās trijās dalībvalstīs. Pasākums notika 13. reizi pēc kārtas. Laikā posmā no 11. līdz 21. augustam projekta ietvaros tika organizēta radošā nometne Polijā. Nometnē orķestranti apguva koncertprogrammu un defilē programmu.
Polijā projekta koncerti notika Zambrovā, Drozdovā, Šumovā Belostokā. Latvijā koncerti notika  Daugavpils Centrālajā laukumā, A. Pumpura skvērā, kā arī iepriecināja ar savu priekšnesumu Preiļu novada svētku skatītājus. Igaunijā orķestris piedalījās 3 koncertos – Vosmā un Suure-Jaani pilsētās.
Dalība šajā projektā bija teicama iespēja Naujenes MMS audzēkņiem nopietni pāaugstināt savu uzstāšanas pieredzi un spēlēšanu koporķestrī, pāaugstināt profesionālo līmeni un motivāciju pilnveidot savas zināšanās, prasmes instrumentu spēles apguvē. Starptautiskais projekts ļāva skolas audzēkņiem iepazīties ar citu valstu audzēkņu profesionālo izpildījuma līmeni un repertuāru, kā arī nodibināt jaunus starptautiskus kontaktus ar citu valstu mūzikas skolu audzēkņiem, pedagogiem un paplašināt savu redzes loku.