Naujenes Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi starptautiskajā konkursā

Š.g. 12.februārī Naujenes Mūzikas un mākslas skolas Instrumentālais ansamblis piedalījās I starptautiskajā atklātā ansambļu kolektīvu konkursā “Sozvučie”, Lepeļas pilsētā Baltkrievijā kur ieguva I pakāpes laureāta Diplomu, ar ko lepojas skola un  kolektīva vadītāja – skolas pedagogs Tatjana Jukuma.
Konkursa ietvaros starp skolām, Naujenes Mūzikas un mākslas skolas un Lepeļas bērnu mākslas skolas, bija parakstīts radošo sadarbību līgums. Skolu direktoru, Ruslana Margeviča un Veronikas Hombak, vārdā abas puses apstiprināja radošo pūļu un kopīgu aktivitāšu apvienošanu, veicinot radošās un kultūras attiecības starp Latvijas un Baltkrievijas Republikām.
Naujenes Mūzikas un mākslas skola lepojas ar saviem audzēkņiem: Ričardu Kokinu, Elizabetu Siņevicu, Diānu Siņeviču, Kseniju Panovsku, Veroniku Panovsku, Olgu Jukumu un Ievu Deiko, kuri ar savu uzstāšanos atkal pieradīja veiksmīgu skolas dalību starptautiskajos konkursos, kā arī papildināja savu praktisko skatuves pieredzi, lai turpinātu virzīties izvēlētāja mūzikas virzienā, orientējoties uz turpmākajiem panākumiem.
Paldies skolas pedagogiem un audzēkņiem par ieguldīto darbu sagatavošanā konkursam.

Informāciju sagatavoja
Naujenes MMS lietvedības sekretāre J.Vasiļjeva