Naujenes pagasta autobusa kustības saraksts skolēnu brīvlaikā

Naujenes pagasta autobusa kustības saraksts skolēnu brīvlaikā Daugavpils novada Naujenes pagastā maršrutā: Cirši – Naujene – Gribusti – Krauja – Vecstropi – Lociki – Vecstropi – Naujene – Butiški -Cirši

 

Nr.p.k. Pieturvietas nosaukums 1.

reiss

2.

reiss

 

1. Krauja (NPII) 16.00
2. Gribusti 16.10
3. Naujenes pamatskola 16.15
4. Butiški 16.20
5. Ļesovščizna 16.25
6. Naujene 16.30 (stāv)
7. Cirši 6.50 16.55
8. Naujenes pamatskola 6.55 17.00
9. Cirši 7.00 17.04
10. Naujene 7.01 17.05
11. Viļuši 7.03 17.07
12. Teivāni 7.04 17.10
13. Krauja (NPII) 7.05 17.12
14. Krauja (bērnu nams) 7.06 17.14
15. Vecstropi – 1 7.10 17.18
16. Vecstropi – 2 7.12 17.20
17. Stropi 7.15 17.23
18. Lociki (autopietura) 7.20 17.28
19. Stropi 7.23 17.30
20. Vecstropi – 2 7.25 17.32
21. Vecstropi – 1 7.26 17.35
22. Krauja (bērnu nams) 7.31 17.37
23. Krauja (NPII) 7.33 17.42
24. Teivāni 7.37 17.43
25. Viļuši 7.40 17.44
26. Naujene (pie muzeja) 7.43 17.46
27. Butiški 7.45
28. Ļesovščizna 7.50
29. Gribusti 8.00
30. Krauja (NPII) 8.05
31. Naujene 8.12 17.48
32. Cirši 8.15 17.52
33. Naujenes pamatskola 8.20
34. Naujene 8.25
25. Cirši 8.30