Naujenes pagasta florbolisti izcīna 2. vietu Augšdaugavas novada čempionātā

No šā gada 12. marta līdz 3. aprīlim Špoģos norisinājās Augšdaugavas novada čempionāts florbolā. Sākumā tika izspēlētas grupu turnīra spēles, pēc kā sekoja izslēgšanas spēles un fināli. Kopā turnīrā piedalījās 9 komandas no visa novada, to starpā arī Naujenes pagasta komanda.

Čempionātu Naujenieši iesāka braši, gūstot vairākas uzvaras, tika pārspēti arī par favorītiem uzskatītie Kalupes un Vaboles pagastu florbolisti. Vienīgais zaudējums grupu turnīrā tika piedzīvots pret Ilūkstes pilsētas komandu, taču tas netraucēja izcīnīt 1. vietu grupā un izdevīgā pozīcijā kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

3. aprīlī norisinājās izslēgšanas spēles, kurām kvalificējās 8 labākās komandas pēc grupu turnīra. Pirmajā ceturtdaļfināla spēlē Naujenei stājās pretī Kalkūnu komanda. Cīņas sākums bija līdzvērtīgs, taču spēles gaitā pamazām iniciatīvu pārņēma Naujene un ar rezultātu 10:6 izcīnīja uzvaru.

Pēc ceturtdaļfināla spēlēm noskaidrojās pusfināla pāri. Šoreiz Naujenes florbolistiem nācās spēkoties ar Ilūkstes komandu. Ilūkstiešiem tika zaudēts grupu turnīrā, tāpēc šai spēlei bija vēl jo lielāka nozīme. Ļoti spraigā cīņā spēles pēdējās sekundēs uzvaru ar rezultātu 6:5 izrāva Naujene un iekļuva sacensību finālā, kur bija jāspēlē ar Vaboles komandu.

Pirms lielās fināla cīņas gaisā virmoja saspringta atmosfēra, jo abas komandas bija noskaņotas cīnīties par zelta medaļām, bija jūtama spriedze. Spēle iesākās diez gan līdzīgi, taču pirmā vadībā izvirzījās Vabole, pēcāk Maksis Krilovs realizēja bullīti vienus vārtus atspēlējot 2:1. Otrajā puslaikā Vabole savu spiedienu pastiprināja, Naujeniešiem spēka vairs nepietika un beigās tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 10:1. Rezultātā par čempioniem kļuva Vabole, bet Naujene ieguva 2. vietu, 3. vietā ierindojās Ilūkstes komanda.

Čempionātā tika noskaidroti arī labākie un rezultatīvākie turnīra spēlētāji katrā no komandām. Par labākajiem tika atzīts Arnis Kaļiņins (Ilūkste), Maksis Krilovs (Naujene) un Nauris Poikāns (Vabole).