Naujenes pagasta individuālo sportistu sasniegumi 2020. gadā

Brīvā cīņa:

Latvijas meistarsacīkstes junioriem

Romans Atrahimovičs – 2. vieta (treneris Andrejs Andrijanovs).

Latvijas atklātais čempionāts pludmales cīņā

Anastasija Kuzmicka – 1. vieta (treneris Andrejs Andrijanovs).

Latvijas meistarsacīkstes kadetiem

Rinalds Skorodihins – 5. vieta (treneris Andrejs Andrijanovs);

Daniils Antonovs – 5. vieta (treneris Andrejs Andrijanovs).

 

Vieglatlētika:

Preiļu novada čempionāts vieglatlētikā pieaugušiem un jaunatnei

Juris Daniels Svoks – 1. vieta Šķēpa mešana U18

  1. vieta Lodes grūšana U18
  2. vieta Diska mešana

Raivis Vaikuls – 3. vieta Šķēpa mešana U16

  1. vieta Diska mešana
  2. vieta Lodes grūsana U16

 

Latvijas čempionāts U-20

Olga Ignatjeva – 2. vieta 4x100m stafete

  1. vieta 4x400m stafete
  2. vieta Trīssoļlēkšana

Jūlija Ignatjeva – 2. vieta 4x100m stafete

  1. vieta 4x400m stafete

Juris Daniels Svoks – 4. vieta Šķēpa mešana

 

“Latgales kauss” atklātās sacensības vieglatlētikā 

Juris Daniels Svoks – 1. vieta Šķēpa mešana U20

  1. vieta Diska mešana U20

Raivis Vaikuls – 1. vieta Augstlēkšana

Andrejs Lipiņš – 1. vieta Šķēpa mešana U18

  1. vieta Diska mešana U18

 

Armvrestlings:

 

Starptautiskās sacensības Riga Open

 Sergejs Podgajskis – 2. vieta Iesācēji -85kg kreisā roka

Sandris Šedis – 1. vieta Pro vīri +95kg kreisā roka

  1. vieta Pro vīri +95kg labā roka
  2. vieta Absolūti kreisā roka
  3. vieta Absolūti labā roka

 

Latvijas čempionāts armvrestlingā

Antons Igoņins – 2. vieta Vīri -70kg kreisā roka

  1. vieta Vīri -70kg labā roka

Sergejs Podgajskis – 5. vieta Vīri -86kg kreisā roka

Sandris Šedis – 1. vieta Vīri +95kg kreisā roka

  1. vieta Vīri +95kg labā roka
  2. vieta Absolūti kreisā roka

 

Vasaras lauziens 2020

Antons Igoņins – 2. vieta Iesācēji -75kg kreisā roka

  1. vieta Iesācēji -75kg labā roka

Juris Grustāns – 2. vieta Iesācēji -85kg kreisā roka

  1. vieta Iesācēji -85kg labā roka

Sandris Šedis – 2. vieta Vīri +90kg kreisā roka

  1. vieta Vīri +90kg labā roka
  2. vieta Absolūti kreisā roka
  3. vieta Absolūti labā roka

 

Daugavpils novada čempionāts armvrestlingā

 Antons Igoņins – 1. vieta Iesācēji -80kg labā roka

Dmitrijs Isajevs – 3. vieta Iesācēji +80kg labā roka

Sandris Šedis – 1. vieta Absolūti labā roka

 

Fotogalerija