Naujenes pagasta jauniešiem 3. vieta “Jautro un atjautīgo” spēlē

4. martā Biķernieku kultūras namā norisinājās pasaku tēmai veltītā spēle “Jautrs un atjautīgs”, kurā piedalījās jaunieši no Biķernieku, Skrudalienas un Naujenes pagastiem. Spēlēs gaitā jaunieši sacentās ne tikai jautrībā un atjautībā, bet arī pārsteidza skatītājus un žūriju ar savu aktiermākslu, vokālu un zināšanām.

—–Jaunatnes spēle sastāvēja no trim priekšnesumiem, kurus jauniešiem bija iespēja sagatavot savlaicīgi, un vairākiem improvizācijas uzdevumiem. Pirmajā priekšnesumu konkursā jauniešu komandas prezentēja sevi un savu devīzi, otrajā – pārveidoja visiem sen zināmas pasakas, bet noslēdzošais priekšnesums tika veltīts mājieniem, kas slēpjas pasakās.

Improvizācijas uzdevumos jauniešu komandām vajadzēja atbildēt uz vairākiem “pasakainiem” izteicieniem, kuri sākas ar “Kas būtu, ja…” un pabeigt zīmējumu, attēlojot kādu no pasaku varoņiem. Īpaši uzdevumi gaidīja komandu kapteiņus, kuriem īsā laikā nācās izdomāt alternatīvus vārdus pasakas varoņiem un unikālu skaistumkopšanas recepti.

Visus spēles uzdevumus vērtēja cienījamā konkursa žūrija. Atpaliekot par vienu punktu no saviem tuvākajiem konkurentiem, trešo vietu ieguva Naujenes pagasta jaunieši, otro vietu izcīnīja Biķernieku pagasta jaunatne, savukārt par uzvarētājiem tika atzīta komanda kas mēroja vistālāko ceļu līdz spēles norises vietai – Skrudalienas pagasta jaunieši.