Naujenes pagasta seniori rullē!

Rudenī,  Starptautiskajā Senioru dienā , mūsu pagasta senioriem ir tradīcija pulcēties kopā, lai saturīgi atpūstos un iegūtu pozitīvās emocijas. Jau tradicionāli Naujenes sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības centrā Vecstropos skanēja svētku koncerts. Visus klātesošos ar saviem priekšnesumiem un sirsnīgām dziesmām priecēja  Malinovas pagasta vokālais ansamblis „Ivuški ” (vadītāja Natālija Davidova)un soliste Zoja Markelova . Pasākuma dalībnieki labprāt dziedāja līdz,  ar ovācijām un skaļiem aplausiem sagaidīja un pavadīja katru priekšnesumu. Kārtējo skanīgo priekšnesumu sniedza Viktors un Nataļija Vaļkovski. Īpašu noskaņu koncertam sniedza vokālais ansamblis ”Rasa” (vadītāja Olga Pankova). Atkal tikšanās prieks, atpūta , jautrā gaisotne pasākumu padarīja īpašu un emocionāli gaišu.

Aktīvie seniori sniedza ne tikai koncertu, bet arī organizēja personālo izstādi, kuru Lidija Hludņeva nodrošināja ar savu gleznu kolekciju. Gleznās iemūžināja dzīvniekus un ziedu kompozīcijas. Lidiju visvairāk piesaista akvarelis, ar šo krāsu palīdzību vislabāk ir nodot apkārtējās pasaules skaistumu. Gleznas ainavas akvareļkrāsu toņos ir spilgtas un burvīgas, tas radīja īpašu noskaņu.

Janas Rubinas veikums ir neparastas atklātnes un suvenīri. Atklātne- ir ļoti svarīgs jebkuras brīvdienas elements, tas ir mazs mākslas darbs, kurā autors parāda neparastu fantāziju un izgudrojumu. Rokdarbi ir silti,  kā laime. Mūsu centra radošie seniori deva visiem klātesošajiem daudz pozitīvu emociju un enerģijas.