Naujenes pamatskolā iesācies jaunais mācību gads

“Ar dāliju pušķiem un košajām lapām
Ik skolā nāk septembra rīts.”
/I.Driķe/

Pienācis košu gladiolu, mīļu smaidu, atkalredzēšanās prieka un jaunu mērķu laiks. Kāds pirmoreiz ver zināšanu pasaules durvis, citam tā ir priekpilna atgriešanās skolā pēc vasaras brīvdienām. Arī pie Naujenes pamatskolas iedzeltenajiem bērziem, košo asteru un gladiolu pušķiem atkal ir atnācis septembris, lai dzestrajos rudens rītos mēs soļotu pretī savam mērķim un teiktu: “Labrīt, Skola!”.” Jā, vasara savu darbu ir beigusi, klāt septembris ar gladiolām, kuras garākas par pirmklasniekiem un spurainām asterēm kā skolas bērni.

Naujenes pamatskolā 2. septembris tika sagaidīts ar pozitīvām emocijām un prieka pilnām, starojošām acīm gan skolēnu, viņu vecāku, gan pedagogu sejā.

Skolas zālē pulcējās skolēni, pedagogi, skolēnu vecāki un ģimenes locekļi, lai, kā ierasts, ar svinīgu brīdi uzsāktu jauno mācību gadu. Ar aplausiem un sirsnīgiem sveicieniem tika sagaidīti topošie absolventi – 9. klases skolēni un 1. klašu skolēni, kuri uzsāk mācības skolā. Šajā mācību gadā mācības 1. klasē uzsāka 9 skolēni.  Pirmklasniekus skolas dzīvē ievadīs skolotāja Valija KAVINSKA.

Pēc valsts himnas klātesošajiem apsveikuma vārdus veltīja mūsu skolas direktors Pāvels BROVKINS. Viņš uzsvēra, ka skola māca novērtēt cilvēkus pēc viņu talantiem, prāta spējām un darbiem un novēlēja, lai nākamais mācību gads būtu interesants, ražīgs un notikumiem bagāts. Direktors īpaši uzrunāja pirmklasniekus, novēlot viņiem izturību, bet 9. klases skolēniem – atrast savu ceļu lielajā dzīvē.

Šie svētki tika aizvadīti caur dzeju un dziesmām, kuras izdziedāja folkloras kopa „Mazā Rūžeņa” un tās vadītāja Inga ZEILE.

            Pasākuma laikā atcerējāmies pozitīvākos aizgājušās vasaras momentus, kā arī  sveicām skolotāju Silviju STIVRIŅU, kura šajā mācību gada pievienojās mūsu skolas kolektīvam un mācīs skolēniem mūziku.

Un tad skanēja zvans, aicinot uz pirmo stundu, – gan skolēnus, gan viņu vecākus.

Lai arī bieži tas teikts, bieži dzirdēts, taču to var atkārtot vēl un vēl, un tā tas tik tiešām ir – skola ir mūsu otrās mājas. Skolotāji un skolēni ir kā viena liela ģimene. Tā ir vieta, kur varam sapņot un savus sapņus reiz piepildīt. Lai jaunais mācību gads ir veiksmīgs, radošs, atklājumiem bagāts!

FOTOGALERIJA