Naujenes pamatskolas 5.- 6.klases skolēni iepazina skaistuma pasaules profesijas

15. janvārī ESF projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “ Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros mūsu skolā notika tikšanās ar skaistumkopšanas nozares pārstāvēm – frizieri un stilisti.

Nodarbības pasniedzējas Marina un Ludmila mūs, piektās un sestās klases skolēnus (vairāk gan meitenes), interesanti un aizraujoši iepazīstināja ar mākslas nozares profesiju specifiku: izglītības iespējām,  nepieciešamajām prasmēm un iemaņām, darba vidi un darba režīmu, izaicinājumiem mākslinieka profesijā, kā arī , kur var iegūt izglītību Daugavpilī un Latvijā, kāds pieprasījums šīs profesijas pārstāvjiem darba tirgū. Mums bija interesanti  to visu dzirdēt. Lai vēl vairāk uzzinātu par šīm profesijām,  ar lielu prieku uzdevām jautājumus.

Praktiski darbojoties meistardarbnīcās  frizieru mākslas pedagoģes Marinas vadībā, uzdevām interesējušos jautājumus par mākslas nozares profesijām, pielaikojām sev šīs profesijas, izvērtējām savas spējas un piemērotību tāda veida darbam.

Savukārt stila un vizāžas pedagoga Ludmilas vadībā zīmējām meikapu un ieveidojām matus manekenēm, bija iespēja izmantot matu ieveidošanas līdzekļus un instrumentus, kā arī saņemt individuālas konsultācijas par sejas un matu kopšanu.

Liels paldies Skaistuma skolas pedagoģēm Marinai un Ludmilai par iespēju iejusties šo profesiju pārstāvju lomā un veiksmīgu sadarbību!

FOTOGALERIJA